Алекс Кредит - AlexCredit: огляд МФО та особистого кабінету, відгуки, промокод, акції.

Умови для отримання кредиту Алекс Кредит - AlexCredit

Перший кредитПовторний кредит
Сума від 100 до 3000 гривень від 100 до 12000 гривень
Срок від 5 до 30 днів від 5 до 30 днів
Ставка 0.01% 1.7%
Вік від 18 до 65 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Контакти Алекс Кредит - AlexCredit


Офіційний сайт: alexcredit.ua

Швидкий кредит на карту (Україна): плануємо особистий бюджет з Alex Credit


Ви коли-небудь брали гроші в борг у друзів або знайомих? Погодьтеся, ситуація не з приємних: ми відразу потрапляємо в залежність, та ще це зловісне слово - «боржник» ... Такий дискомфорт пояснюється просто: ми розуміємо, що буде важко контролювати і управляти своїми витратами. Ми абсолютно беззбройні перед своїм кредитором, який в будь-який момент може зажадати повернути йому борг.

Що ж робити, якщо терміново потрібні кошти, а до зарплати ще цілих два тижні? Де взяти гроші прямо зараз, якщо в банку вимагають зібрати цілий пакет довідок і документів, а кредит терміново потрібен? Вихід простий, як все геніальне: звернутися в компанію Alex Credit, професійно надає послуги мікрокредитування. Взяти кредит онлайн - це, по-перше, моментально отримати необхідну суму, а по-друге, убезпечити себе від непередбачених ситуацій. Крім того, це можна зробити за 5 хвилин, не виходячи з дому - без застави, без довідки про доходи і без поручителів. І, що особливо приємно, в більшості випадків - без відмови.

Як же оформити споживчий бистрозайм? Простіше простого, якщо ви - громадянин України, вам виповнилося 18 років і у вас є доступ до Інтернету. Потрібно всього лише зайти на сайт Alex Credit, заповнити коротку анкету та відправити заявку. Ви отримаєте відповідь відразу, оскільки заявки обробляються автоматично, і якщо він позитивний, ми відправимо вам онлайн-кредит на карту протягом лічених хвилин. Більш того, ми приймаємо заявки на отримання кредиту онлайн цілодобово, причому абсолютно не має значення, де ви в даний момент знаходитеся.

Але і це ще не всі переваги роботи з Alex Credit. Терміновий мікропозик ми видаємо не тільки швидко, але і під низькі відсотки. Крім того, ви без проблем можете повернути кредит достроково, зупинивши тим самим додаткові нарахування. На нашому сайті ви знайдете калькулятор кредиту онлайн, він допоможе вам планувати виплати.

Ми видаємо кредит без довідки про доходи, тому що вибудовуємо довірчий діалог зі своїми клієнтами. З цієї ж причини у нас діє програма лояльності: в перший раз ви можете зайняти невелику, комфортну для виплати суму, а кожен успішно і своєчасно погашений миттєвий кредит відкриває доступ до більш великих сум на більш тривалі терміни.

Як бачимо, експрес-кредит онлайн на карту - це не тільки можливість швидко і на вигідних умовах отримати необхідну суму грошей, але і ефективний спосіб контролю і планування особистого бюджету за допомогою сучасних онлайн-інструментів. Позичати грамотно - це просто, якщо ви - клієнт Alex Credit.

Позика онлайн заявка

Позику онлайн - це одна з вкрай популярних в даний час фінансових послуг, що надаються інтернет-сервісами. Вона має цілий ряд переваг перед традиційним банківським кредитуванням, таких як: швидкість оформлення, відсутність необхідності збирати документи і довідки з місця роботи, стояти в черзі, пояснювати мету отримання кредиту. Найпершим і основним етапом при отриманні позики онлайн є заповнення і подання електронної заявки.

Заявка на отримання кредиту


Сама по собі заявка представляє собою коротку анкету, в якій потрібно вказати особисті дані, такі як П.І.Б., дату і рік народження та ідентифікаційного коду, паспортні дані, джерело і розмір доходу. Процес подачі заявки проходить в кілька етапів.

Ви вибираєте суму і термін погашення. Тут потрібно бути уважним і мати на увазі, що в разі прострочення швидше за все будуть нараховуватися штрафні санкції (як правило, у вигляді збільшеного щоденного відсотка). Тому потрібно чітко уявляти, яку суму і в який термін ви зможете повернути без шкоди для свого особистого бюджету.
Ви заповнюєте форму заявки. Зазвичай вона має вигляд короткої анкети, в якій вказуються персональні дані. Майте на увазі, що інформацію обробляє автоматична система, яка оцінює ключові фактори, такі як кредитна історія, зайнятість і рівень доходу. При негативній оцінці таких факторів ваша заявка буде відразу ж відхилена.
З метою запобігання спробам шахрайства багато сервісів онлайн -Кредитування пропонують клієнту завантажити свою фотографію з відкритим паспортом в руках. Це необхідно для того, щоб треті особи не могли скористатися вашим документом і отримати позику на ваше ім'я.
Відправка зaявки. Протягом декількох секунд після того, як ви заповнили форму і натиснули кнопку «Відправити», приходить відповідь про статус вашої зaявки. Якщо зaявки схвалена, на вашу електронну поштову скриньку приходить електронний договір, підписавши який, ви отримуєте гроші на карту вже через кілька хвилин.
Як бачимо, займ онлайн - комфортна і оперативна послуга. Ви отримуєте займ, не виходячи з дому, не вистоюючи черг в банку, не збираючи документи і довідки і не доводячи свою платоспроможність банківським співробітникам. Основний критерій тут інший - позитивна кредитна історія, тобто відсутність невиплачених позик, прострочень або великої кількості непогашених кредитів, відкритих одночасно в декількох фінансових організаціях. Однак якщо ваша зaявки схвалена, значить, ваша кредитна історія позитивна. Більш того, навіть погану кредитну історію можна поліпшити, якщо виплачувати отриманий кредит вчасно і в повному обсязі.

Кредит в Аlexcredit можна отримати:

пенсіонерам
З поганою кредитною історією
безробітним
без поручителів
без застави
студентам
Без офіційного працевлаштування
До зарплати на будь-які потреби (споживчий кредит)
Під 0 відсотків

Як подати онлайн заявку в Аlexcredit?


Ця МФО пропонує більш вигідні умови, ніж банки. І хоча на велику суму тут претендувати не можна, зате можна розраховувати на кредит без відмови. Оформлення в режимі «онлайн» відніме мало часу. Це можна зробити за кілька кроків:

Скористайтеся інтерактивним інструментом на інтернет-сервісі, вибравши розмір мікропозик і період погашення боргу. Загальну суму з відсотками ви побачите відразу.
Зареєструйтеся на сайті, щоб отримати пароль і логін для доступу до особистого кабінету. На цьому етапі потрібно верифікувати банківську карту (на ній повинно бути мінімум 2 грн).
Подайте запит. В автоматизованому режимі система виконає перевірку і видасть вердикт протягом 20 хвилин.
Якщо рішення позитивне, компанія без перевірки миттєво перерахує кошти на картковий рахунок.

Як погасити кредит в Аlexcredit?


З поверненням коштів питань не виникне. Погасити борг можна різними способами. Найзручніший і простий - перерахуванням з верифицированной при реєстрації карткою. Гроші надійдуть компанії моментально. При цьому вам не доведеться оплачувати комісію.

Також повернути позикову суму з відсотками:

У касі банку (не важливо, живете ви в місті Київ або якомусь іншому). Для оплати потрібно вказати номер договору, реквізити, свої дані. Враховуйте, на банківський переказ потрібно кілька днів.
За допомогою міських терміналів (EasyPay, IBox і ін.). Можна зателефонувати на гарячу лінію МФО і проконсультуватися щодо того, як правильно оплатити кредит.
Невиконання взятих зобов'язань призведе до штрафних санкцій (добова пеня становить 3%). Якщо у вас не виходить вчасно здійснити платіж, повідомте про це кредитору. Алекс Кредит йде назустріч клієнтам, пропонуючи пролонгацію.

Продовжити кредит в Аlexcredit можна на наступних умовах:
Послуга доступна кожному як при першому оформленні мікропозик, так і при повторних зверненнях.
Для користування пролонгацією досить виплатити відсотки по факту. Це буде доказом вашої доброчесності та відповідальності.
Зручність оформлення. Замовити послугу можна на інтернет-сервісі з особистого кабінету.
Можливість вибрати відповідний термін продовження (10, 20, 30 днів). Від цього буде залежати комісія за пролонгацію.
Щоб скористатися послугою, необхідно чесно виконувати взяті фінансові зобов'язання. Зі злісними неплатниками компанія обходиться строго.

Чому варто взяти кредит в Аlexcredit?


Послуги мікрофінансової організації користуються великим попитом у різних верств населення. На те є кілька причин:

Цілодобова робота сервісу. Не важливо, в який час вам знадобився експрес займ, завжди можна оформити заявку на веб-сайті і розраховувати на підтримку.
Велика кількість позитивних рішень. Відсоток відмови мінімальний.
Відсутність необхідності в зборі великого пакета документів, пошуку поручителів і застави.
Наявність численних бонусів і програми лояльності, яка доступна як для постійних, так і для нових клієнтів.
Захист особистих даних. Можна не переживати, що особисті дані потраплять до рук зловмисників.
Можливість продовжити кредит, якщо виникла така необхідність. Пролонгація дозволить зберегти хороші відносини з компанією.
Зручність повернення позикових коштів. Є різні варіанти на вибір.
Анонімність звернення. Компанія дотримується принципів конфіденційності. Чи не буде набридати дзвінками вашим родичам, колегам і друзям.

Акції Аlexcredit

Якщо ви є постійним клієнтом інтернет-сервісу, можете розраховувати на програму лояльності. Завдяки їй з'явиться можливість брати гроші в борг на більш вигідних умовах, які встановлюються для кожного клієнта індивідуально.

На них може вплинути:

розмір позикових коштів;
дотримання платіжної дисципліни;
регулярність звернення у фірму.
МФО сповістить вас про підвищення рейтингу особисто, надіславши лист на email. Обов'язковою вимогою є оформлення позики на термін більше 10 днів (сума повинна бути не менше 1,5 тисячі гривень). Кошти потрібно повернути з відсотками чітко в обумовлені договором строки.

На інтернет-сервісі передбачено 6 рівнів рейтингу (від «Новачка» до «Діамантового»). При цьому надається знижка від 10% до 40%. Якщо позичальник допускає прострочення, його рейтинг падає. Щоб виправити ситуацію і домогтися нових знижок, необхідно стежити за виконанням взятих зобов'язань.

Крім того, можна взяти участь в акції «Приведи друга». Рекомендуючи інтернет-сервіс друзям і знайомим, ви отримаєте знижку на мікрокредитування. Чим більше запрошень «спрацює», тим істотніше буде ваша економія.
Відгуки Alex Credit


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар


Рейтинг: 4 з 5Кредити по категоріях
Кредит На Карту
Заплатка
до 3000 грн під 1.5% до 20 днів
Topcredit
до 3000 грн під 1.9% до 29 днів
CreditLite
до 5000 грн під 1.75% до 30 днів
KLT Credit
до 2500 грн під 0.81% до 30 днів
Binixo
до 15000 грн під 2% до 30 днів
TheCredit
до 3000 грн під 1.8% до 30 днів
Швидко Гроші
до 5000 грн під 2% до 14 днів
GutFin
до 15000 грн під 1% до 365 днів
Грошик
до 3000 грн під 1.7% до 10 днів
MoneyVeo
до 10000 грн під 0.5% до 30 днів
Dinero
до 15000 грн під 0% до 30 днів
Гроші Всім
до 3000 грн під 1.9% до 29 днів
Ccloan.ua
до 4000 грн під 0.5% до 29 днів
Sos Credit
до 3000 грн під 0.99% до 30 днів
Alex Credit
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
AllyCredit
до 10000 грн під 1.9% до 30 днів
Кредит Маркет
до 500000 грн під 0.1% до 1800 днів
SmartiWay
до 3000 грн під 1.15% до 30 днів
Babules
до 20000 грн під 0% до 365 днів
Море грошей
до 3000 грн під 0.8% до 30 днів
Швидко Займ
до 3000 грн під 1.7% до 20 днів
OTPbank
до 100000 грн під 10% до 1800 днів
Cat Credit
до 3000 грн під 1.91% до 30 днів
Pozika.com.ua
до 5000 грн під 2% до 21 днів
E-Cash
до 8000 грн під 0.01% до 30 днів
Mandarino
до 60000 грн під 0% до 365 днів
CashUP
до 8000 грн під 1.7% до 30 днів
Нові Кредити
до 3000 грн під 1.7% до 30 днів
Miloan
до 12000 грн під 0.01% до 30 днів
Credisimo
до 7000 грн під 0.01% до 30 днів
Твої Гроші
до 5000 грн під 0,01% до 30 днів
MyCredit
до 6000 грн під 0.01% до 30 днів
Глобал кредит
до 10000 грн під 0.5% до 14 днів
Файна Готівка
до 20000 грн під 0.4% до 270 днів
Бізнес Позика
до 50000 грн під 0.8% до 56 днів
Вендор Финанс
до 5000 грн під 2% до 21 днів
iCredit
до 30000 грн під 0.43% до 252 днів
БыстроЗайм
до 6000 грн під 0% до 16 днів
SafeZaim
до 15000 грн під 0.01% до 365 днів
CreditLife
до 10000 грн під 0.01% до 85 днів
Microcash
до 4000 грн під 1.2% до 30 днів
Money4You
до 5000 грн під 0.01% до 30 днів
Кредитный Супермаркет
до 200000 грн під 0.01% до 365 днів
Uacash
до 1500 грн під 1.9% до 15 днів
O Credit
до 10000 грн під 1.8% до 30 днів
My Wallet
до 5000 грн під 0.9% до 30 днів
TopCash
до 10000 грн під 1.99% до 30 днів
Money Boom
до 4000 грн під 1.75% до 30 днів
VistaCredit
до 100000 грн під 0.01% до 365 днів
Ultracash
до 3000 грн під 1.32% до 30 днів
Ощад Каса
до 50000 грн під 0.4% до 356 днів
Експрес Финанс
до 50000 грн під 0.75% до 780 днів
Швидко Деньги
до 500000 грн під 0.01% до 365 днів
KF UA
до 4000 грн під 0.01% до 30 днів
Credit Kasa
до 7000 грн під 0% до 27 днів
Gofingo
до 7000 грн під 1.9% до 30 днів
ForwardBank
до 100000 грн під 3.99% до 1080 днів
Credit7
до 7000 грн під 0.01% до 30 днів
Groshі247
до 3000 грн під 0.84% до 30 днів
CheckMoney
до 4000 грн під 0.01% до 180 днів
FinX
до 5000 грн під 0.8% до 547 днів
StudentLoan
до 10000 грн під 0% до 30 днів
Качай Гроші
до 1000 грн під 0.01% до 30 днів
Швидка Готівочка
до 20000 грн під 1.8% до 20 днів
Капуста У Кишені
до 3000 грн під 2% до 30 днів
Cashberry
до 5000 грн під 1.5% до 30 днів
Сенс Кредит
до 30000 грн під 0.5% до 420 днів
CreditOk
до 100000 грн під 0.01% до 365 днів
Creditplus
до 10000 грн під 0.01% до 30 днів
ZeCredit
до 7000 грн під 0.01% до 14 днів
Cashinsky
до 10000 грн під 0.01% до 30 днів
Mo Cash
до 500000 грн під 0.006% до 540 днів
ФКС
до 15000 грн під 1.18% до 29 днів
Mazilla
до 7000 грн під 0.01% до 30 днів
Тримай Гроши
до 5000 грн під 1.4-2% до 21 днів
Cashpoint
до 5000 грн під 1.9% до 15 днів
MegaGroshi
до 14950 грн під 1.8% до 27 днів
Krediten
до 7000 грн під 0.01% до 30 днів
Кредит Кафе
до 7000 грн під 2% до 14 днів
Cashme
до 2000 грн під 1.75% до 30 днів
E-groshi
до 5000 грн під 0.01% до 31 днів
Банк Кредит Днепр
до 50000 грн під 0.001% до 1800 днів
KreditRadar
до 50000 грн під 0.01% до 365 днів
Cash24
до 5000 грн під 2% до 21 днів
Loany
до 6000 грн під 0% до 356 днів
Манигусь
до 15000 грн під 0.01% до 30 днів
УкрПозика
до 15000 грн під 0% до 30 днів
Wow Credit
до 1500 грн під 1.9% до 15 днів
Money24
до 3000 грн під 1% до 30 днів
FlashCash
до 5000 грн під 1.7% до 28 днів
Простозайм
до 10000 грн під 0.8% до 84 днів
Sloncredit
до 20000 грн під 0.54% до 365 днів
ПростоГроші
до 10000 грн під 2% до 28 днів
Credit-Pro
до 3000 грн під 0.8% до 30 днів
AutoMoney
до 500000 грн під 2.5% до 810 днів
Swizo
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
Gloriafin
до 3000 грн під 1.66% до 29 днів
FinHub
до 5000 грн під 0.083% до 30 днів
CreditNice
до 20000 грн під 0.01% до 365 днів
MoneyShop
до 5000 грн під 1.7% до 30 днів
Позичайко
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
SmartCredit
до 10000 грн під 2% до 15 днів
CreditCash
до 100000 грн під 0.5% до 1800 днів
Mister Money
до 5000 грн під 1.9% до 30 днів
Ваша Готівочка
до 7000 грн під 2% до 16 днів
ForzaCredit
до 4000 грн під 0.01% до 30 днів
Mister Cash
до 15000 грн під 0.01% до 30 днів
Bestcredit
до 10000 грн під 1.9% до 90 днів
Cash2Go
до 30000 грн під 3.8% до 2160 днів
Благо
до 5000 грн під 3% до 15 днів
Cashyou
до 2000 грн під 0.1% до 30 днів
Visame
до 15000 грн під 0.01% до 30 днів
Prostopozika
до 30000 грн під 1% до 420 днів
Cashmash
до 1500 грн під 1.33% до 15 днів
VeroCash
до 5000 грн під 1.65% до 30 днів
Євро Гроші
до 3000 грн під 1.9% до 30 днів
Microcredit
до 5000 грн під 1% до 365 днів
AmoCredit
до 3200 грн під 1.7% до 30 днів
Credit UP
до 3500 грн під 1.9% до 30 днів
Центро Кредит
до 15000 грн під 1.65% до 14 днів
Cly
до 10000 грн під 0.01% до 30 днів
Quick Money
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
FinAlliance
до 25000 грн під 0.01% до 365 днів
Monetka
до 3000 грн під 1.5% до 30 днів
Monto
до 5000 грн під 1.8% до 30 днів
eCredit
до 1500 грн під 1.9% до 15 днів
Швидка Позика
до 5000 грн під 1.75% до 14 днів
Crediton.org.ua
до 3000 грн під 1.9% до 29 днів
PityPay
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
Paypong
до 2000 грн під 1% до 30 днів
На Все
до 20000 грн під 1% до 70 днів
Шерман
до 4000 грн під 0.05% до 30 днів
iFinаnce
до 5000 грн під 0.75% до 30 днів
Well Credit
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
Forza24
до 4000 грн під 0.01% до 30 днів
Credit 365
до 3000 грн під 0.74% до 30 днів
KoshelOk
до 2500 грн під 1.62% до 30 днів
Pozichka
до 4000 грн під 1.75% до 65 днів
Crediton.ua
до 2000 грн під 1.62% до 28 днів
ZenCredit
до 5000 грн під 0.01% до 30 днів