КешБері - CashBerry: огляд МФО та особистого кабінету, відгуки, промокод, акції.

Умови для отримання кредиту КешБері - CashBerry

Перший кредитПовторний кредит
Сума від 500 до 5000 гривень від 500 до 8000 гривень
Срок від 7 до 30 днів від 7 до 30 днів
Ставка 1.5% 1.0%
Вік від 18 до 70 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Контакти КешБері - CashBerry


Офіційний сайт: cashberry.in.ua

Сashberry - мікрофінансових організація, позичають українцям на вигідних умовах. Вимоги до потенційних позичальників досить прості. Отримати грошові кошти можна в режимі онлайн, не виходячи з будинку або квартири. Чи не буде потрібно ні поручителів, ні довідок про доходи: тільки паспорт і код. Сервіс працює цілодобово і щодня. Позичати у цього сервісу досить вигідно: відгуки про Cashberry переважно позитивні.

Швидкий займ на карту в МФО Cashberry
Компанія Cashberry пропонує швидкі позики з вигідними ставками. Заявки обробляються дистанційно, гроші видаються на карту.

Умови кредитування

Кредити в Cashberry видаються на наступних умовах:

  • ліміт від 5 до 8 тис. гривень залежно від кількості звернень;
  • ставка 1-1,5% в день;
  • термін кредитування 7, 14, 21 або 30 днів.

Ліміт підвищується, а ставка скорочується за умови своєчасного погашення попередніх позик. При цьому враховується і загальна кредитна історія клієнта - прострочення, допущені в інших місцях, негативно позначаться на показнику.

Побачити поточний доступний ліміт і ставку можна в особистому кабінеті.

Підписавшись на розсилку компанії, а також переглядаючи новини в особистому кабінеті, ви можете знаходити акції промокодом. Їх використання при подачі заявки дає знижку на ставку або інші переваги.

Вимоги до клієнта

Взяти кредит в Кешберрі можуть всі громадяни України, які досягли повноліття і знаходяться на території країни (крім тимчасово окупованих територій і АРК Крим). Це можуть бути навіть офіційно не працевлаштовані громадяни, домогосподарки, студенти, всі працездатні особи.
Кредити на картку видають навіть громадянам, у яких раніше були прострочення. Ваша КІ - це конфіденційна інформація і вона залишиться в таємниці. Тут цінують кожного клієнта.

Все що необхідно для оформлення мікропозик:
• Карта будь-якого українського банку (Віза або Мастеркард). Вона повинна бути видана на ім'я громадянина, який подає заявку на позику.
• Паспорт з пропискою.
• ІПН.
• Електронна адреса та мобільний телефон.

Вся інформація буде вводитися тільки при першому зверненні в сервіс. Клієнт самостійно вказує необхідну суму і тривалість кредитування в рамках доступного йому ліміту. Для того щоб побачити яка сума, під який відсоток та на який термін доступні в даний момент необхідно зареєструватися на cashberry і виконати вхід в особистий кабінет.

Процедура реєстрації в Кешбері і вхід в особистий кабінет

Для того, щоб вам перерахували позикові кошти необхідно виконати кілька простих кроків:
1. Спочатку необхідно пройти в cashberry реєстрацію, потім виконати вхід в особистий кабінет.
2. За пару кліків вказати в кредитному калькуляторі параметри позики - суму і термін. Ви відразу побачите суму, яку необхідно буде заплатити на останній день використання кредиту і розмір переплат. Далі натисніть НЕ кнопку «Отримати гроші».
3. Нові клієнти повинні виконати вхід в особистий кабінет і заповнити анкету. Буде потрібно вказати контактну інформацію, паспортні дані, ІПН і загальну інформацію про сімейний статус, вигляді зайнятості, рівні доходів.
4. Вказати номер банківської карти і пройти її верифікацію. Це обов'язкова процедура. Вона необхідна для безпеки клієнта і підтвердження того факту, що пластик знаходиться в руках свого власника, який і подає заявку на позику. У вас заблокують невелику суму до двох гривень. Треба подзвонити на гарячу лінію банку і уточнити цю суму, потім ввести її в спеціальне поле. Ваші особисті кошти з карти не списуються, після верифікації їх розблокують, і вони знову будуть доступні.
5. Відправляєте заявку і очікуєте рішення системи. На електронну адресу ви отримаєте відповідь протягом кількох хвилин. Далі потрібно увійти в Кешбері особистий кабінет і підписати електронний договір. Вони має юридичну силу. Після цього гроші надходять практично моментально.

Зверніть увагу! У Кешбері реєстрація проводиться одноразово. Анкета заповнюється тільки при першому зверненні. Щоб підвищити шанси на схвалення вкажіть дані в додаткових полях. Надалі, щоб взяти мікрокредит потрібно тільки зробити в Кешбері вхід в особистий кабінет.

Оплата кредиту

Погашати позику можна:

  • Через особистий кабінет Кешбері. При цьому гроші списуються з однієї з прив'язаних до аккаунту карт на вибір клієнта.
  • Через термінали самообслуговування iBox. Для цього перейдіть в розділ "Банківські операції" і наберіть в рядку пошуку CashBerry. Введіть номер договору і внесіть суму, зазначену в особистому кабінеті на момент погашення.
  • Через касу будь-якого банку. Зверніть увагу, що окремі установи проводять кошти до трьох днів без урахування вихідних, при цьому, поки гроші не надійшли на рахунок, відсотки продовжують нараховуватися. Щоб уникнути непорозумінь, сфотографуйте квитанцію про оплату і відправте на електронну адресу

Грейс-період триває 3 дні після закінчення терміну позики. В цей час не нараховуються ні відсотки, ні пеня. Після закінчення цього терміну, якщо борг не був погашений, починається нарахування штрафних відсотків.

Що стосується труднощів зі своєчасною оплатою допускається пролонгація. Її можна замовити через особистий кабінет або термінал. При цьому клієнту необхідно сплатити нараховані відсотки, а погашення тіла позики перенесеться на 30 днів. Якщо кредит був отриманий по акції, її умови на додатковий термін не поширюються, за винятком випадків, коли інше вказано в умовах акції. На кредитної історії пролонгація не відбивається.

У крайніх випадках можна подати запит на реструктуризацію кредиту. При цьому нарахування відсотків припиняється, а сума боргу розбивається на кілька частин, погашати які слід в строго певний термін. Увага - процедура відбивається на кредитній історії! Заявку на реструктуризацію можна подати не раніше 15-го дня дії основного договору, її умови вступлять в силу з 31-го дня з моменту отримання позики.

Прострочення

Зверніть увагу. Якщо використовуєте для оплати два останніх методу, рекомендуємо здійснювати платіж на кілька днів раніше. Гроші мають надійти на рахунок кредитора не пізніш дати зазначеної в договорі. Іноді платіж може проходити протягом трьох банківських днів (враховуються тільки робочі дні). На випадок затримок, компанія передбачила додатковий грейс-період. У cashberry прострочення і відсотки не нараховуються протягом трьох днів після закінчення дії договору. Але вже на четвертий день застосовуються штрафні санкції. Будьте уважні.

Cashberry реструктуризація і пролонгація

Пролонгація - це послуга, яка дозволяє уникнути штрафних санкцій, коли ви не можете погасити кредит. Якщо ви оплатите відсотки, що набігли, то термін дії договору автоматично продовжується на тридцять днів. Кредит не йде в прострочення, ви і далі користуєтеся їм на законних підставах. Зробити це можна в особистому кабінеті клієнта або через платіжний термінал.

Зверніть увагу. Якщо позика оформляється в період дії якоїсь акції або по промокодом, то після пролонгації пільгові умови не активуються. Позика буде оплачуватися за стандартними тарифами.
Якщо в клієнта виникли фінансові труднощі, він може скористатися послугою - Кешбері реструктуризація. При наявності прострочення можна знизити боргове навантаження і зробити умови виплати більш щадними для клієнта. Якщо у позичальника є прострочення, він може подати заявку на реструктуризацію, вона доступна починаючи з 31 дня пролонгації. Оформлення доступно в особистому кабінеті або через support.

Після оформлення реструктуризації ваш борг розіб'ють на кілька частин, а відсотки не будуть нараховувати. Для позичальника розроблять індивідуальний графік погашення.
Зверніть увагу. Реструктуризація - це крайній захід. Дані про прострочення будуть передані в бюро кредитних історій. Поки покупець не оформить реструктуризацію, йому нараховуватимуть пеню (+1% до діючої процентної ставки).

Відгуки про Кешбері

Клієнтські відгуки про Сashbery свідчать про прозорі умови, досить вигідною ставкою, зручність і функціональність особистого кабінету. Плюсами компанії служать легка активація пролонгації і відносна простота реструктуризації, а також регулярні акції та багаторівнева система лояльності.

Негативні відгуки про Кешбері пов'язані в основному з низьким кредитним лімітом.
Відгуки Cashberry


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар


Рейтинг: 2 з 5Кредити по категоріях
Кредит На Карту
Monetka
до 3000 грн під 1.5% до 30 днів
Mo Cash
до 500000 грн під 0.006% до 540 днів
Cashberry
до 5000 грн під 1.5% до 30 днів
Вендор Финанс
до 5000 грн під 2% до 21 днів
PityPay
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
VeroCash
до 5000 грн під 1.65% до 30 днів
Monto
до 5000 грн під 1.8% до 30 днів
Cashpoint
до 5000 грн під 1.9% до 15 днів
MyCredit
до 6000 грн під 0.01% до 30 днів
Манигусь
до 15000 грн під 0.01% до 30 днів
Швидко Гроші
до 5000 грн під 2% до 14 днів
Банк Кредит Днепр
до 50000 грн під 0.001% до 1800 днів
Quick Money
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
Файна Готівка
до 20000 грн під 0.4% до 270 днів
Ощад Каса
до 50000 грн під 0.4% до 356 днів
Gloriafin
до 3000 грн під 1.66% до 29 днів
Visame
до 15000 грн під 0.01% до 30 днів
Sloncredit
до 20000 грн під 0.54% до 365 днів
Грошик
до 3000 грн під 1.7% до 10 днів
FinAlliance
до 25000 грн під 0.01% до 365 днів
Ccloan.ua
до 4000 грн під 0.5% до 29 днів
My Wallet
до 5000 грн під 0.9% до 30 днів
ForwardBank
до 100000 грн під 3.99% до 1080 днів
Credit UP
до 3500 грн під 1.9% до 30 днів
Topcredit
до 3000 грн під 1.9% до 29 днів
ZenCredit
до 5000 грн під 0.01% до 30 днів
SmartCredit
до 10000 грн під 2% до 15 днів
CheckMoney
до 4000 грн під 0.01% до 180 днів
Простозайм
до 10000 грн під 0.8% до 84 днів
Microcash
до 4000 грн під 1.2% до 30 днів
Mister Money
до 5000 грн під 1.9% до 30 днів
Pozichka
до 4000 грн під 1.75% до 65 днів
Cashmash
до 1500 грн під 1.33% до 15 днів
Cat Credit
до 3000 грн під 1.91% до 30 днів
CreditLife
до 10000 грн під 0.01% до 85 днів
E-groshi
до 5000 грн під 0.01% до 31 днів
Капуста У Кишені
до 3000 грн під 2% до 30 днів
Cash24
до 5000 грн під 2% до 21 днів
Paypong
до 2000 грн під 1% до 30 днів
Credit 365
до 3000 грн під 0.74% до 30 днів
Бізнес Позика
до 50000 грн під 0.8% до 56 днів
AmoCredit
до 3200 грн під 1.7% до 30 днів
iFinаnce
до 5000 грн під 0.75% до 30 днів
OTPbank
до 100000 грн під 10% до 1800 днів
Bestcredit
до 10000 грн під 1.9% до 90 днів
Gofingo
до 7000 грн під 1.9% до 30 днів
Uacash
до 1500 грн під 1.9% до 15 днів
Creditplus
до 10000 грн під 0.01% до 30 днів
VistaCredit
до 100000 грн під 0.01% до 365 днів
Заплатка
до 3000 грн під 1.5% до 20 днів
CreditNice
до 20000 грн під 0.01% до 365 днів
KLT Credit
до 2500 грн під 0.81% до 30 днів
Кредит Маркет
до 500000 грн під 0.1% до 1800 днів
Тримай Гроши
до 5000 грн під 1.4-2% до 21 днів
E-Cash
до 8000 грн під 0.01% до 30 днів
Dinero
до 15000 грн під 0% до 30 днів
O Credit
до 10000 грн під 1.8% до 30 днів
Швидка Позика
до 5000 грн під 1.75% до 14 днів
Babules
до 20000 грн під 0% до 365 днів
Швидко Займ
до 3000 грн під 1.7% до 20 днів
CreditLite
до 5000 грн під 1.75% до 30 днів
Кредит Кафе
до 7000 грн під 2% до 14 днів
Pozika.com.ua
до 5000 грн під 2% до 21 днів
Mandarino
до 60000 грн під 0% до 365 днів
ZeCredit
до 7000 грн під 0.01% до 14 днів
Швидко Деньги
до 500000 грн під 0.01% до 365 днів
Cly
до 10000 грн під 0.01% до 30 днів
Mister Cash
до 15000 грн під 0.01% до 30 днів
Cashme
до 2000 грн під 1.75% до 30 днів
Crediton.ua
до 2000 грн під 1.62% до 28 днів
Miloan
до 12000 грн під 0.01% до 30 днів
SafeZaim
до 15000 грн під 0.01% до 365 днів
ПростоГроші
до 10000 грн під 2% до 28 днів
Ваша Готівочка
до 7000 грн під 2% до 16 днів
Гроші Всім
до 3000 грн під 1.9% до 29 днів
Credit7
до 7000 грн під 0.01% до 30 днів
StudentLoan
до 10000 грн під 0% до 30 днів
Alex Credit
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
УкрПозика
до 15000 грн під 0% до 30 днів
Groshі247
до 3000 грн під 0.84% до 30 днів
Binixo
до 15000 грн під 2% до 30 днів
FinX
до 5000 грн під 0.8% до 547 днів
MegaGroshi
до 14950 грн під 1.8% до 27 днів
FlashCash
до 5000 грн під 1.7% до 28 днів
Well Credit
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
Money24
до 3000 грн під 1% до 30 днів
Море грошей
до 3000 грн під 0.8% до 30 днів
БыстроЗайм
до 6000 грн під 0% до 16 днів
Кредитный Супермаркет
до 200000 грн під 0.01% до 365 днів
SmartiWay
до 3000 грн під 1.15% до 30 днів
Сенс Кредит
до 30000 грн під 0.5% до 420 днів
CreditCash
до 100000 грн під 0.5% до 1800 днів
Cashinsky
до 10000 грн під 0.01% до 30 днів
Експрес Финанс
до 50000 грн під 0.75% до 780 днів
Money Boom
до 4000 грн під 1.75% до 30 днів
Шерман
до 4000 грн під 0.05% до 30 днів
FinHub
до 5000 грн під 0.083% до 30 днів
Mazilla
до 7000 грн під 0.01% до 30 днів
KreditRadar
до 50000 грн під 0.01% до 365 днів
Cashyou
до 2000 грн під 0.1% до 30 днів
Євро Гроші
до 3000 грн під 1.9% до 30 днів
На Все
до 20000 грн під 1% до 70 днів
Качай Гроші
до 1000 грн під 0.01% до 30 днів
eCredit
до 1500 грн під 1.9% до 15 днів
Microcredit
до 5000 грн під 1% до 365 днів
Credit Kasa
до 7000 грн під 0% до 27 днів
Швидка Готівочка
до 20000 грн під 1.8% до 20 днів
MoneyVeo
до 10000 грн під 0.5% до 30 днів
Wow Credit
до 1500 грн під 1.9% до 15 днів
Позичайко
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
MoneyShop
до 5000 грн під 1.7% до 30 днів
KF UA
до 4000 грн під 0.01% до 30 днів
Forza24
до 4000 грн під 0.01% до 30 днів
KoshelOk
до 2500 грн під 1.62% до 30 днів
Swizo
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
Crediton.org.ua
до 3000 грн під 1.9% до 29 днів
TheCredit
до 3000 грн під 1.8% до 30 днів
ForzaCredit
до 4000 грн під 0.01% до 30 днів
Money4You
до 5000 грн під 0.01% до 30 днів
GutFin
до 15000 грн під 1% до 365 днів
Ultracash
до 3000 грн під 1.32% до 30 днів
Благо
до 5000 грн під 3% до 15 днів
Krediten
до 7000 грн під 0.01% до 30 днів
ФКС
до 15000 грн під 1.18% до 29 днів
Твої Гроші
до 5000 грн під 0,01% до 30 днів
AutoMoney
до 500000 грн під 2.5% до 810 днів
Глобал кредит
до 10000 грн під 0.5% до 14 днів
AllyCredit
до 10000 грн під 1.9% до 30 днів
TopCash
до 10000 грн під 1.99% до 30 днів
Центро Кредит
до 15000 грн під 1.65% до 14 днів
Cash2Go
до 30000 грн під 3.8% до 2160 днів
iCredit
до 30000 грн під 0.43% до 252 днів
Нові Кредити
до 3000 грн під 1.7% до 30 днів
Credit-Pro
до 3000 грн під 0.8% до 30 днів
Loany
до 6000 грн під 0% до 356 днів
CashUP
до 8000 грн під 1.7% до 30 днів
Sos Credit
до 3000 грн під 0.99% до 30 днів
CreditOk
до 100000 грн під 0.01% до 365 днів
Credisimo
до 7000 грн під 0.01% до 30 днів
Prostopozika
до 30000 грн під 1% до 420 днів