Cash Me - Кешми: огляд МФО та особистого кабінету, відгуки, промокод, акції.

Умови для отримання кредиту Cash Me - Кешми

Перший кредитПовторний кредит
Сума від 500 до 2000 гривень від 500 до 10000 гривень
Срок від 7 до 30 днів від 7 до 30 днів
Ставка 1.75% 1.75%
Вік від 18 до 60 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Контакти Cash Me - Кешми


Офіційний сайт: cashme.ua

Мікрофінансових організація «CashMe» існує в Україні вже майже десять років, і за цей час вона встигла завоювати довіру громадян країни і допомогти багатьом людям, які потребували термінової фінансової підтримки. Відгуки про роботу компанії говорять про те, що тут уважно ставляться до кожного клієнта, намагаються увійти в становище, і надати посильну допомогу всім, хто звертається у фірму. Кредит на банківську карту «CashMe» отримали вже багато українців, а частина з них звертаються до фінансової компанії регулярно, і давно числяться в якості постійних клієнтів.

Швидкий займ на карту в МФО CashMe

CashMe - онлайн-сервіс, на якому можливо оформити позику на суму до 2 000 грн. Умови та надання позик організовано ТОВ "ФК НІКО Капітал", компанія зареєстрована в реєстрі організацій, що надають фінансові послуги населенню України, в 2014 році в Києві.

Вимоги до позичальника

Взяти кредит може будь-який громадянин України досяг 18 років незалежно від статусу і роду діяльності під процентну ставку від 1,7 на день. Для оформлення заявки необхідно вказати дані паспорта та ІПН коду в анкеті, яка знаходиться на сервісі. Також реєстрація запиту на отримання позики можлива в соціальних мережах ВКонтакте і Facebook на офіційних сторінках CashMe. Клієнти цінують простоту і зручність оформлення кредитів, що підтверджують відгуки про CashMe.

Перш ніж приступити до заповнення анкети, майбутньому позичальникові рекомендується вибрати потрібну суму за допомогою онлайн-калькулятора, щоб оцінити загальну вартість позики. Рішення повідомляється на мобільний телефон клієнта у формі SMS або дзвінка оператора протягом 5 хвилин. Кошти переказуються на особисту карту позичальника за 5 хвилин.

Якщо ви хочете отримати повторний займ, досить увійти в особистий кабінет CashMe і вибрати необхідну суму кредиту.

Кредит в CashMe можна отримати:

 • З поганою кредитною історією
 • без поручителів
 • До зарплати на будь-які потреби (споживчий кредит)
 • Без довідки про доходи
 • Без офіційного працевлаштування
 • безробітним
 • студентам
 • пенсіонерам

Система оформлення мікропозик в МФО проста і доступна кожному. Сума позикових коштів, яку готові запропонувати потенційному клієнту, залежить від кількості звернень в компанію і чесності виконання зобов'язань.

Кредит онлайн на карту дозволить викрутитися в складній ситуації. Куди ви будете витрачати кошти, компанія питати не стане. Їх можна використовувати, щоб розрахуватися за старі борги, купити побутову техніку, оплатити навчання, лікування за кордоном та ін.

Як подати онлайн заявку в CashMe?

Перш ніж взяти в CashMe кредит, вивчіть умови співпраці і перевірте те, що картка повинна являти собою фактичну. Якщо вас все влаштовує, приступайте до процедури оформлення заявки. Це можна зробити в декілька простих кроків:

Вкажіть на інтернет-сервісі суму і термін повернення, які вам підходять. Скористайтеся інтерактивним інструментом - кредитним калькулятором.
Увійдіть на веб-сайті компанії. Внесіть в поля спеціальної форми персональні дані.
Перейдіть в особистий кабінет і зробіть запит на переказ грошових коштів. Вам прийде повідомлення, що дані прийняті для обробки.
Залишиться тільки підписати договір цифровим підписом, погодившись на мікрокредитування. Гроші на вашу картку будуть перераховані практично миттєво. Використовуйте засоби на будь-які потреби на свій розсуд!

Переваги та особливості «КешМі»

Кожна компанія, яка видає кредит онлайн, працює за схожою системі, проте є і відмінності, і з ними важливо ознайомитися при виборі фінансового партнера. Що стосується підприємства «CashMe», то досить почитати відгуки людей, щоб зрозуміти, що компанія працює без збоїв, є надійною і стабільною, готова надати підтримку більшості клієнтів. Її основними перевагами є:

 • Пролонгація кредиту на необмежений період;
 • Автоматизований процес кредитування і прийняття рішень - все виконується на основі роботи системи, яка аналізує інформацію про
 • потенційного клієнта, і дані про нього з кредитного бюро;
 • Якщо клієнт виплачує кредит достроково, то сплатить відсоток тільки за той період, протягом якого фактично користувався грошима;
 • Співпраця компанії з кредитним бюро дозволяє скорегувати недоліки своєї кредитної історії шляхом своєчасної виплати мікропозик;
 • Високі шанси на отримання кредиту, навіть якщо у вас погана кредитна історія, це не означає, що ви отримаєте відмову;
 • Гаряча лінія, а також служба клієнтської підтримки протягом усього дня консультують тих, у кого є питання по кредитуванню в «CashMe»;
 • Дуже приваблива програма лояльності, яка дозволяє після добросовісної виплати кожної позики, повторний кредит брати з умовою більш низької процентної ставки;
 • Для того щоб оформити позику, вам не доведеться виходити з дому або офісу, очікувати рішення кілька годин, а то й днів, - вся процедура займе не більше п'ятнадцяти хвилин.

Існують і деякі особливості компанії, які слід враховувати при зверненні в «CashMe»:

 • При оформленні першої позики ви не зможете отримати більш, ніж дві тисячі гривень;
 • Процентна ставка по кредиту вище, ніж в банківських організаціях, але це природно при оформленні фінансової термінової допомоги;

Відгуки про CashMe і переваги компанії

20 000 жителів України вже вибрали сервіс CashMe, відгуки клієнтів говорять про те, що у даного ресурсу багато позитивних сторін. Зокрема, компанія не стягує додаткову оплату за дострокове погашення і пропонує пролонгувати кредитний договір на будь-який період за умови щомісячної виплати відсотків. Крім того, консультаційна служба компанії працює в цілодобовому режимі, забезпечуючи грамотну підтримку клієнтів.

Крім переваг відзначаються і деякі негативні сторони ресурсу:

 • високі процентні ставки за прострочення;
 • наполегливість колекторів, яким відразу після першого дня прострочення передається кредитну справу клієнта;
 • низька ймовірність схвалення позики особам з поганою кредитною історією;
 • зручний особистий кабінет.

Відвідати CashMe, а також ознайомитися зі справжніми відгуками про роботу цього сервісу, ви зможете за допомогою нашого сайту.

Більш детальну інформацію щодо сум та строків позики ви можете знайти в договорі в особистому кабінеті CashMe.

Промокодом для «CashMe»

У компанії немає промокодом, але діють інші цікаві акції, які дозволяють взяти кредит на вигідних умовах. Наприклад, якщо ви вчасно оплачуєте своє займ, то при наступному зверненні в організацію процентна ставка для вас буде вже нижче. Мінімальна сума відсотка може скласти 1%. Крім цього компанія регулярно проводить і інші розіграші, де покупці можуть отримати бонуси.

Як повернути гроші «CashMe»

Коли ви приймаєте рішення оформити позику, то напевно замислюєтеся і про те, як повернути гроші, коли прийде час. Компанія «КешМі» подбала про своїх клієнтів, зробивши процедуру погашення заборгованості, максимально простій і доступній для жителів усіх куточків країни.

Для того щоб оплатити свій борг, можна скористатися одним з перерахованих способів:

Зайдіть в свій особистий кабінет, використовуючи пароль. Яку вказує користувач під час реєстрації, і оплатіть кредит за допомогою картки банку;

Ви можете звернутися до відділення будь-якого банку, і заплатити необхідну суму. Досить правильно ввести реквізити компанії «CashMe», а також вказати деякі свої дані;

У терміналі самообслуговування знайдіть іконку «КешМі», і проведіть оплату готівкою. Обов'язково візьміть чек про оплату, зберігайте його, поки кошти не з'являться на вашому кредитному рахунку.

Відгуки про компанію CashMe

Необхідність в отриманні термінової фінансової допомоги змушує багатьох громадян України шукати підтримки в кредитних організаціях. Якщо ви звернулися в компанію «CashMe», будьте впевнені, що причини, за якими ви потребуєте кредиті, ніхто не буде документально запитувати і звіряти з дійсністю. Багато громадян обирають цю компанію завдяки рівню конфіденційності співробітництва з нею.
Кожному клієнту тут готові допомогти і підказати, як правильно оформити кредит, розрахуватися з боргом, або отримати можливість відстрочки платежу. За весь час існування мікрофінансової організації на якість обслуговування не надійшло жодної скарги від клієнта, а це говорить багато про що. Відгуки про CashMe говорять тільки про позитивні сторони компанії.
Відгуки Cashme


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар


Рейтинг: 5 з 5Кредити по категоріях
Кредит На Карту
Money4You
до 5000 грн під 0.01% до 30 днів
Качай Гроші
до 1000 грн під 0.01% до 30 днів
Євро Гроші
до 3000 грн під 1.9% до 30 днів
GutFin
до 15000 грн під 1% до 365 днів
Credit7
до 7000 грн під 0.01% до 30 днів
ForwardBank
до 100000 грн під 3.99% до 1080 днів
Експрес Финанс
до 50000 грн під 0.75% до 780 днів
Море грошей
до 3000 грн під 0.8% до 30 днів
Crediton.org.ua
до 3000 грн під 1.9% до 29 днів
Cly
до 10000 грн під 0.01% до 30 днів
Babules
до 20000 грн під 0% до 365 днів
Ccloan.ua
до 4000 грн під 0.5% до 29 днів
KLT Credit
до 2500 грн під 0.81% до 30 днів
Crediton.ua
до 2000 грн під 1.62% до 28 днів
Швидка Позика
до 5000 грн під 1.75% до 14 днів
E-groshi
до 5000 грн під 0.01% до 31 днів
Cashberry
до 5000 грн під 1.5% до 30 днів
Mazilla
до 7000 грн під 0.01% до 30 днів
MyCredit
до 6000 грн під 0.01% до 30 днів
Uacash
до 1500 грн під 1.9% до 15 днів
Pozika.com.ua
до 5000 грн під 2% до 21 днів
Швидко Займ
до 3000 грн під 1.7% до 20 днів
Манигусь
до 15000 грн під 0.01% до 30 днів
Credit Kasa
до 7000 грн під 0% до 27 днів
Sos Credit
до 3000 грн під 0.99% до 30 днів
Credit 365
до 3000 грн під 0.74% до 30 днів
Заплатка
до 3000 грн під 1.5% до 20 днів
Loany
до 6000 грн під 0% до 356 днів
Microcredit
до 5000 грн під 1% до 365 днів
ZenCredit
до 5000 грн під 0.01% до 30 днів
KoshelOk
до 2500 грн під 1.62% до 30 днів
Благо
до 5000 грн під 3% до 15 днів
Центро Кредит
до 15000 грн під 1.65% до 14 днів
Swizo
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
AllyCredit
до 10000 грн під 1.9% до 30 днів
Monetka
до 3000 грн під 1.5% до 30 днів
FinHub
до 5000 грн під 0.083% до 30 днів
Ultracash
до 3000 грн під 1.32% до 30 днів
AutoMoney
до 500000 грн під 2.5% до 810 днів
ForzaCredit
до 4000 грн під 0.01% до 30 днів
Твої Гроші
до 5000 грн під 0,01% до 30 днів
ZeCredit
до 7000 грн під 0.01% до 14 днів
Ваша Готівочка
до 7000 грн під 2% до 16 днів
eCredit
до 1500 грн під 1.9% до 15 днів
Money Boom
до 4000 грн під 1.75% до 30 днів
VistaCredit
до 100000 грн під 0.01% до 365 днів
Позичайко
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
CreditCash
до 100000 грн під 0.5% до 1800 днів
Cashyou
до 2000 грн під 0.1% до 30 днів
Банк Кредит Днепр
до 50000 грн під 0.001% до 1800 днів
iFinаnce
до 5000 грн під 0.75% до 30 днів
Credit UP
до 3500 грн під 1.9% до 30 днів
Простозайм
до 10000 грн під 0.8% до 84 днів
PityPay
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
Mo Cash
до 500000 грн під 0.006% до 540 днів
Mister Cash
до 15000 грн під 0.01% до 30 днів
Binixo
до 15000 грн під 2% до 30 днів
Quick Money
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
Mister Money
до 5000 грн під 1.9% до 30 днів
Нові Кредити
до 3000 грн під 1.7% до 30 днів
Капуста У Кишені
до 3000 грн під 2% до 30 днів
Mandarino
до 60000 грн під 0% до 365 днів
TopCash
до 10000 грн під 1.99% до 30 днів
StudentLoan
до 10000 грн під 0% до 30 днів
Forza24
до 4000 грн під 0.01% до 30 днів
AmoCredit
до 3200 грн під 1.7% до 30 днів
Bestcredit
до 10000 грн під 1.9% до 90 днів
Cash2Go
до 30000 грн під 3.8% до 2160 днів
ПростоГроші
до 10000 грн під 2% до 28 днів
Prostopozika
до 30000 грн під 1% до 420 днів
E-Cash
до 8000 грн під 0.01% до 30 днів
Cash24
до 5000 грн під 2% до 21 днів
Швидко Гроші
до 5000 грн під 2% до 14 днів
Groshі247
до 3000 грн під 0.84% до 30 днів
Paypong
до 2000 грн під 1% до 30 днів
Шерман
до 4000 грн під 0.05% до 30 днів
Грошик
до 3000 грн під 1.7% до 10 днів
Cashme
до 2000 грн під 1.75% до 30 днів
Krediten
до 7000 грн під 0.01% до 30 днів
SmartCredit
до 10000 грн під 2% до 15 днів
Тримай Гроши
до 5000 грн під 1.4-2% до 21 днів
CreditLife
до 10000 грн під 0.01% до 85 днів
Pozichka
до 4000 грн під 1.75% до 65 днів
ФКС
до 15000 грн під 1.18% до 29 днів
SafeZaim
до 15000 грн під 0.01% до 365 днів
Гроші Всім
до 3000 грн під 1.9% до 29 днів
Gofingo
до 7000 грн під 1.9% до 30 днів
Глобал кредит
до 10000 грн під 0.5% до 14 днів
CheckMoney
до 4000 грн під 0.01% до 180 днів
УкрПозика
до 15000 грн під 0% до 30 днів
Microcash
до 4000 грн під 1.2% до 30 днів
Money24
до 3000 грн під 1% до 30 днів
Cashinsky
до 10000 грн під 0.01% до 30 днів
MoneyVeo
до 10000 грн під 0.5% до 30 днів
Topcredit
до 3000 грн під 1.9% до 29 днів
Dinero
до 15000 грн під 0% до 30 днів
Кредитный Супермаркет
до 200000 грн під 0.01% до 365 днів
Бізнес Позика
до 50000 грн під 0.8% до 56 днів
Wow Credit
до 1500 грн під 1.9% до 15 днів
Miloan
до 12000 грн під 0.01% до 30 днів
FinX
до 5000 грн під 0.8% до 547 днів
OTPbank
до 100000 грн під 10% до 1800 днів
VeroCash
до 5000 грн під 1.65% до 30 днів
MoneyShop
до 5000 грн під 1.7% до 30 днів
Кредит Кафе
до 7000 грн під 2% до 14 днів
Credit-Pro
до 3000 грн під 0.8% до 30 днів
CreditLite
до 5000 грн під 1.75% до 30 днів
Alex Credit
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
Швидко Деньги
до 500000 грн під 0.01% до 365 днів
FlashCash
до 5000 грн під 1.7% до 28 днів
My Wallet
до 5000 грн під 0.9% до 30 днів
CreditOk
до 100000 грн під 0.01% до 365 днів
БыстроЗайм
до 6000 грн під 0% до 16 днів
Credisimo
до 7000 грн під 0.01% до 30 днів
Visame
до 15000 грн під 0.01% до 30 днів
Gloriafin
до 3000 грн під 1.66% до 29 днів
CreditNice
до 20000 грн під 0.01% до 365 днів
Вендор Финанс
до 5000 грн під 2% до 21 днів
Кредит Маркет
до 500000 грн під 0.1% до 1800 днів
Well Credit
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
MegaGroshi
до 14950 грн під 1.8% до 27 днів
iCredit
до 30000 грн під 0.43% до 252 днів
Monto
до 5000 грн під 1.8% до 30 днів
KreditRadar
до 50000 грн під 0.01% до 365 днів
FinAlliance
до 25000 грн під 0.01% до 365 днів
SmartiWay
до 3000 грн під 1.15% до 30 днів
CashUP
до 8000 грн під 1.7% до 30 днів
Cashpoint
до 5000 грн під 1.9% до 15 днів
Cat Credit
до 3000 грн під 1.91% до 30 днів
Файна Готівка
до 20000 грн під 0.4% до 270 днів
Швидка Готівочка
до 20000 грн під 1.8% до 20 днів
На Все
до 20000 грн під 1% до 70 днів
Creditplus
до 10000 грн під 0.01% до 30 днів
KF UA
до 4000 грн під 0.01% до 30 днів
O Credit
до 10000 грн під 1.8% до 30 днів
Сенс Кредит
до 30000 грн під 0.5% до 420 днів
TheCredit
до 3000 грн під 1.8% до 30 днів
Cashmash
до 1500 грн під 1.33% до 15 днів
Sloncredit
до 20000 грн під 0.54% до 365 днів
Ощад Каса
до 50000 грн під 0.4% до 356 днів