Кешью - CashYou: огляд МФО та особистого кабінету, відгуки, промокод, акції.

Умови для отримання кредиту Кешью - CashYou

Перший кредитПовторний кредит
Сума від 100 до 2000 гривень від 100 до 12000 гривень
Срок від 2 до 30 днів від 2 до 30 днів
Ставка 0.1% 1.8%
Вік від 18 до 70 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Контакти Кешью - CashYou


Офіційний сайт: cashyou.ua

Мікрофінансових компанія "Сashyou" існує на ринку з 2017 року. Незважаючи на те, що фірма досить молода, відгуки про роботу сервісу тільки позитивні. Багато користувачів відзначають, що тут досить лояльні умови для всіх клієнтів. цікаві акції та бонусні програми, і дуже швидка обробка заявок. Оформити кредит в "Сashyou" можна дуже швидко, реєстрація не займе багато часу, завжди доступна гаряча лінія, де можна отримати допомогу співробітників, а для постійних позичальників процедура отримання грошей займає не більше п'яти хвилин.

Швидкий займ на карту в МФО Cashyou

ТОВ "Кешью" спеціалізується на наданні кредитів громадянам України. Профільна діяльність МФО здійснюється на підставі свідоцтва від 06.07.2017 року, а також відповідно до чинного законодавства. Всі правовстановлюючі документи можна подивитися на сайті Cashyou.ua.

Практично будь-яка заявка на кредит в Кеш Ю схвалюється в 95% випадків в режимі онлайн. Компанія лояльно ставиться до клієнтів з будь-кредитною історією, одночасно гарантуючи безпеку співпраці, оскільки використовує новітню систему шифрування інформації Comodo.

Кому схвалюють кредит в Cashyou

В даний час оформити позику в Cashyou пропонують:

 • самозайнятою і безробітним громадянам України;
 • представникам приватного підприємництва;
 • пенсіонерам;
 • студентам;
 • офіційно працюючим людям.

Щоб отримати в Кешью займ, необхідно також відповідати наступним обов'язковим вимогам:

 • мати паспорт і бути готовим вказати його реєстраційні дані;
 • знати особистий ідентифікаційний код;
 • надати власний номер мобільного телефону.

Щоб взяти кредит в Cashyou, підготуйте реквізити персональної банківської карти, на неї будуть переведені позикові кошти. Для верифікації буде потрібно номер карти і її код CVV, розташований на зворотному боці. Також заздалегідь подбайте про наявність сканованих або фотокопій паспорта.

Кредитні програми

При першому зверненні можна оформити кредит в Cashyou на суму від 100 до 1 000 грн, тоді процентна ставка складе 0,1 в день, але за умови виплати не пізніше ніж через 10 днів. Якщо ви бажаєте отримати більше (до 2 000 грн) і на більш тривалий термін, щоденна комісія буде збільшена до 1,5%.

Така система кредитування дозволяє позичальникові швидше виплатити борг і продовжити співпрацю з МФО на більш лояльних умовах. Далі можна взяти позику в Cashyou під 1,8% в день, проте при цьому ліміт збільшується до 10 000 грн.

Період кредитування в будь-якому випадку становить від 10 до 30 днів, борг виплачується одноразовим платежем за формулою "сума основного боргу + нарахована комісія". Переклад здійснюється через сторонні банки, особистий кабінет (списання з карти боржника) або платіжні термінали. Всі реквізити компанії вказані на сайті.

Процентні ставки

У мікрофінансової компанії "Сashyou" діє гнучка система нарахування процентних ставок.

 • 0,1% - для нових клієнтів, які оформили позику на суму до 1000 гривень.
 • 1,5% - процентні ставки зростуть до цього значення, якщо ж сума більша, ніж тисяча гривень.
 • 1,8% щодня - процентна ставка для повторного кредиту.

Для того щоб отримати достовірну інформацію про те, скільки складе переплата по позиці, досить вказати за допомогою індикаторів на кредитному калькуляторі його суму і тривалість. У лівому нижньому кутку буде показаний розмір процентної ставки, сума, яку потрібно буде повернути, і крайній термін повернення.

Порядок отримання позики

Для отримання кредиту в першу чергу необхідно зареєструвати особистий кабінет Cashyou в наступному порядку:

 • заповніть анкету з персональними даними: вказуються e-mail, ПІБ, діючий номер телефону;
 • виберіть персональне питання;
 • придумуєте пароль, щоб швидко здійснювати вхід в особистий кабінет Cashyou;
 • прочитаєте правила надання кредитних послуг, погодьтеся з ними.

Щоб взяти кредит в Cashyou також необхідно буде вибрати потрібні суму і термін кредитування. Заявка заповнюється відповідно до інструкції, представленої на сайті. Ви вказуєте дані особистих документів (паспорта, коду) і прикріплюєте їх фото / скан в профілі. До заявки прикріплюється приватне фото, зроблене з телефону або іншим чином, зручним для клієнта.

Після відправлення анкети на розгляд, протягом 2 хвилин вам зателефонує оператор МФО з метою підтвердження особи та оголошення рішення по заявці. Якщо воно схвальне, необхідно підписати кредитний договір-оферту за допомогою коду-SMS, який приходить відразу після розмови з оператором.

Якщо ви хочете отримати повторний займ, досить увійти в особистий кабінет Cashyou і вибрати необхідну суму кредиту.

Чому компанія може видати відмову від співпраці

Отримати кредит від Сashyou може практично кожен, тут дуже високий рівень схвалення запитів, але в той же час, іноді клієнти отримують відмову. З чим це пов'язано, і як уникнути негативної відповіді?

 1. Уважно заповнюйте анкету. Не допускайте помилок або помилок, вводите тільки достовірну інформацію про себе. Будь-яка неточність може бути сприйнята, як спроба обдурити систему, надати неправдиві відомості. а це стає причиною відмови.
 2. Перевірте свій рахунок і термін дії карти. Якщо картка прострочена, гроші на неї перевести не зможуть. Недостатній баланс рахунку не дасть успішно завершити процедуру верифікації, а на неперевірені карти гроші не переводяться з метою уникнення шахрайства.
 3. Чи не оформляйте повторний кредит відразу після погашення попереднього. Дайте деякий час системі на те, щоб вона відновила дані, і прибрала вас зі списку боржників.
 4. Тримайте мобільний телефон поруч - співробітник компанії буде дзвонити вам, щоб задати ряд питань. Якщо на дзвінок не дадуть, гроші не будуть видані.
 5. Перевірте вашу кредитну історію, існуюча прострочення може стати причиною для відмови від співпраці.

Промокодом для "КешЮ"

На даному етапі в компанії не реалізована система використання промокодом, зате існують інші цікаві пропозиції від Сashyou. Тут регулярно проводяться різні акції, як для нових клієнтів, так і для тих, хто вже не раз звертався за допомогою до організації. Бонусні програми дозволяють отримувати додаткові бали для того, щоб збільшити свій кредитний ліміт, або знизити процентні ставки по позиках. Такі бали нараховуються за кожну дію, яке ви виконуєте в системі - оплата відсотків, оформлення позики, і так далі. Щоб бути в курсі останніх пропозицій від "Кешью", підписуйтесь на розсилку від компанії, регулярно відвідуйте офіційний сайт. Тут є окрема сторінка "Акції", на якій відображаються всі нові програми та розіграші.

Як погашати борг в Сashyou

Мікрофінансових організація постаралася зробити сервіс максимально зручним для своїх клієнтів, і розробила три варіанти погашення заборгованості. Кожен може вибрати актуальний для себе спосіб. і оплатити борг.

 1. Термінал самообслуговування. Тут можна погасити свій кредит, вказавши на моніторі необхідну інформацію. Гроші можуть йти на протязі трьох днів, тому важливо зберегти чек про оплату до того моменту, поки кошти інформація про внесення грошей не відобразиться в особистому кабінеті.
 2. Будь-який український банк. Досить мати реквізити підприємства, а також вказати свій номер ідентифікаційного коду та паспортні дані, щоб швидко погасити борг в касі будь-якого банку України. Гроші надійдуть на рахунок протягом трьох днів.
 3. Особистий кабінет. Якщо вам необхідно терміново погасити борг, найкраще скористатися особистим кабінетом на офіційному сайті компанії. для цього знадобиться банківська карта з необхідною сумою на рахунку. Гроші надійдуть на рахунок протягом декількох хвилин.

Прострочення і її наслідки

Якщо борг не буде погашений в крайній день терміну кредитування, то з наступного дня будуть діяти штрафні санкції для позичальника. Збільшиться процентна ставка, в залежності від суми позики і умов кредитування. Інформація про несумлінне клієнта потрапить в кредитне бюро, і відбитися на його історії. Це ускладнить оформлення позики в подальшому. Представники компанії будуть регулярно дзвонити самому боржнику, а також родичам і знайомим, чиї номери він вказав в анкеті.

Через деякий час борг може бути переданий колекторської службі, в тому випадку, якщо боржник не вдаватиметься до жодних кроків для вирішення проблеми.

Пролонгація в Сash you

Послуга пролонгації дозволяє уникнути штрафних санкцій і відстрочити платіж на певний період. У компанії "кешью" це період становить не більше 30 днів, причому скористатися послугою можна не один раз. Для оформлення відстрочки необхідно погасити всі процентні нарахування та штрафи, якщо такі мали місце, а саме тіло кредиту можна буде виплатити пізніше. Оформити продовження можна в особистому кабінеті, слідуючи інструкціям.

Відгуки клієнтів про Cashyou

Відгуки про Cashyou в основному позитивні, що аргументується низку переваг даної МФО:

 • розгляд кредиту повністю в онлайні;
 • розробляються постійні акції і промокодом Cashyou для нових і постійних клієнтів;
 • можливість безпроцентної пролонгації кредитного договору від 2 до 30 днів;
 • швидка швидкість видачі кредиту: рішення по заявці приймається за 2 хвилини, після підписання договору, кредит Кешью переводять на
 • особистий рахунок клієнта за 1-3 години, в залежності від роботи банку;
 • зручний особистий кабінет.

Слід зазначити і негативні сторони, про які також можна дізнатися, якщо уважно вивчити відгуки клієнтів про Кешью:

 • невеликий ліміт для першої позики;
 • необхідність підготовки особового фото і сканів паспорта.

Проте, високий рівень безпеки і маса плюсів гарантують взаємовигідне співробітництво.Відгуки Cashyou


Додайте Ваш коментар
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар


Рейтинг: 5 з 5Кредити по категоріях
Кредит На Карту
Pozika.com.ua
до 5000 грн під 2% до 21 днів
SmartiWay
до 3000 грн під 1.15% до 30 днів
Cat Credit
до 3000 грн під 1.91% до 30 днів
Заплатка
до 3000 грн під 1.5% до 20 днів
Експрес Финанс
до 50000 грн під 0.75% до 780 днів
Visame
до 15000 грн під 0.01% до 30 днів
Благо
до 5000 грн під 3% до 15 днів
CreditNice
до 20000 грн під 0.01% до 365 днів
VeroCash
до 5000 грн під 1.65% до 30 днів
Качай Гроші
до 1000 грн під 0.01% до 30 днів
AllyCredit
до 10000 грн під 1.9% до 30 днів
ZenCredit
до 5000 грн під 0.01% до 30 днів
Money Boom
до 4000 грн під 1.75% до 30 днів
VistaCredit
до 100000 грн під 0.01% до 365 днів
Crediton.ua
до 2000 грн під 1.62% до 28 днів
Cashyou
до 2000 грн під 0.1% до 30 днів
Швидка Позика
до 5000 грн під 1.75% до 14 днів
Бізнес Позика
до 50000 грн під 0.8% до 56 днів
Microcash
до 4000 грн під 1.2% до 30 днів
Kvadra Assistance
до 100000 грн під 0.01% до 1800 днів
ФКС
до 15000 грн під 1.18% до 29 днів
Cashpoint
до 7000 грн під 1.07% до 15 днів
Binixo
до 15000 грн під 2% до 30 днів
Money4You
до 5000 грн під 0.01% до 30 днів
ForzaCredit
до 4000 грн під 0.01% до 30 днів
Wow Credit
до 1500 грн під 1.9% до 15 днів
Bestcredit
до 10000 грн під 1.9% до 90 днів
Cash2Go
до 30000 грн під 3.8% до 2160 днів
Mo Cash
до 500000 грн під 0.006% до 540 днів
Ultracash
до 3000 грн під 1.32% до 30 днів
iCredit
до 30000 грн під 0.43% до 252 днів
Гроші Всім
до 3000 грн під 1.9% до 29 днів
Швидка Готівочка
до 20000 грн під 1.8% до 20 днів
УкрПозика
до 15000 грн під 0% до 30 днів
Creditplus
до 10000 грн під 0.01% до 30 днів
ZeCredit
до 7000 грн під 0.01% до 14 днів
ForwardBank
до 100000 грн під 3.99% до 1080 днів
KreditRadar
до 50000 грн під 0.01% до 365 днів
KF UA
до 4000 грн під 0.01% до 30 днів
Швидко Гроші
до 5000 грн під 2% до 14 днів
Alex Credit
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
Forza24
до 4000 грн під 0.01% до 30 днів
Sos Credit
до 3000 грн під 0.99% до 30 днів
Pozichka
до 4000 грн під 1.75% до 30 днів
Манигусь
до 15000 грн під 0.01% до 30 днів
Mister Money
до 5000 грн під 0.01% до 30 днів
CashUP
до 8000 грн під 1.7% до 30 днів
SafeZaim
до 15000 грн під 0.01% до 365 днів
Money24
до 3000 грн під 1% до 30 днів
Сенс Кредит
до 30000 грн під 0.5% до 420 днів
Paypong
до 2000 грн під 1% до 30 днів
FinHub
до 5000 грн під 0.083% до 30 днів
Кредитный Супермаркет
до 200000 грн під 0.01% до 365 днів
CreditCash
до 100000 грн під 0.5% до 1800 днів
eCredit
до 1500 грн під 1.9% до 15 днів
KoshelOk
до 2500 грн під 1.62% до 30 днів
Credit Kasa
до 7000 грн під 0% до 27 днів
Нові Кредити
до 3000 грн під 1.7% до 30 днів
Cashinsky
до 7000 грн під 0.01% до 30 днів
CreditOk
до 100000 грн під 0.01% до 365 днів
Тримай Гроши
до 5000 грн під 1.4-2% до 21 днів
Кредит Маркет
до 500000 грн під 0.1% до 1800 днів
Простозайм
до 10000 грн під 0.8% до 84 днів
AmoCredit
до 3200 грн під 1.7% до 30 днів
CreditLite
до 5000 грн під 1.75% до 30 днів
Грошик
до 3000 грн під 1.7% до 10 днів
Позичайко
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
GutFin
до 15000 грн під 1% до 365 днів
E-groshi
до 5000 грн під 0.01% до 31 днів
БыстроЗайм
до 6000 грн під 0% до 16 днів
Cly
до 10000 грн під 0.01% до 30 днів
OTPbank
до 100000 грн під 10% до 1800 днів
Sloncredit
до 20000 грн під 0.54% до 365 днів
Шерман
до 4000 грн під 0.05% до 30 днів
Швидко Займ
до 3000 грн під 1.7% до 20 днів
TheCredit
до 3000 грн під 1.8% до 30 днів
E-Cash
до 8000 грн під 0.01% до 30 днів
PityPay
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
Credit UP
до 3500 грн під 1.9% до 30 днів
Monetka
до 3000 грн під 1.5% до 30 днів
Credisimo
до 7000 грн під 0.01% до 30 днів
iFinаnce
до 5000 грн під 0.75% до 30 днів
KLT Credit
до 2500 грн під 0.81% до 30 днів
Swizo
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
Monto
до 5000 грн під 1.8% до 30 днів
Microcredit
до 5000 грн під 1% до 365 днів
CheckMoney
до 4000 грн під 0.01% до 180 днів
Центро Кредит
до 15000 грн під 1.65% до 14 днів
MoneyVeo
до 10000 грн під 0.01% до 30 днів
Глобал кредит
до 10000 грн під 0.01% до 14 днів
Quick Money
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
Море грошей
до 3000 грн під 0.8% до 30 днів
Dinero
до 15000 грн під 0% до 30 днів
TopCash
до 10000 грн під 1.99% до 30 днів
ПростоГроші
до 10000 грн під 2% до 28 днів
FlashCash
до 5000 грн під 0.01% до 28 днів
My Wallet
до 5000 грн під 0.9% до 30 днів
Mister Cash
до 15000 грн під 0.01% до 30 днів
Uacash
до 1500 грн під 1.9% до 15 днів
StudentLoan
до 10000 грн під 0% до 30 днів
Prostopozika
до 30000 грн під 1% до 420 днів
Krediten
до 7000 грн під 0.01% до 30 днів
Cashberry
до 5000 грн під 1.5% до 30 днів
FinX
до 5000 грн під 0.59% до 547 днів
MyCredit
до 6000 грн під 0.01% до 30 днів
Gofingo
до 7000 грн під 0.01% до 30 днів
Капуста У Кишені
до 3000 грн під 2% до 30 днів
Файна Готівка
до 20000 грн під 0.4% до 270 днів
CreditLife
до 10000 грн під 0.01% до 85 днів
Loany
до 6000 грн під 0% до 356 днів
Кредит Кафе
до 7000 грн під 2% до 14 днів
Credit 365
до 3000 грн під 0.74% до 30 днів
Cashmash
до 1500 грн під 1.33% до 15 днів
Банк Кредит Днепр
до 50000 грн під 0.001% до 1800 днів
Cash24
до 5000 грн під 2% до 21 днів
Cashme
до 2000 грн під 1.75% до 30 днів
Groshі247
до 3000 грн під 0.84% до 30 днів
Ваша Готівочка
до 7000 грн під 0.01% до 16 днів
MegaGroshi
до 14950 грн під 1.8% до 27 днів
Mazilla
до 7000 грн під 0.01% до 30 днів
Ccloan.ua
до 4000 грн під 0.01% до 29 днів
AutoMoney
до 500000 грн під 2.5% до 810 днів
Вендор Финанс
до 5000 грн під 2% до 21 днів
Credit7
до 7000 грн під 0.95% до 30 днів
Ощад Каса
до 50000 грн під 0.4% до 356 днів
SmartCredit
до 10000 грн під 2% до 15 днів
Miloan
до 12000 грн під 0.01% до 30 днів
Твої Гроші
до 7000 грн під 1.5%% до 16 днів
На Все
до 20000 грн під 1% до 70 днів
O Credit
до 10000 грн під 1.8% до 30 днів
Crediton.org.ua
до 3000 грн під 1.9% до 29 днів
Well Credit
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
Gloriafin
до 3000 грн під 1.8% до 29 днів
Євро Гроші
до 3000 грн під 1.9% до 30 днів
MoneyShop
до 5000 грн під 1.7% до 30 днів
Topcredit
до 3000 грн під 1.9% до 29 днів
Credit-Pro
до 3000 грн під 0.8% до 30 днів