Ccloan - Сслоун: огляд МФО та особистого кабінету, відгуки, промокод, акції.

Умови для отримання кредиту Ccloan - Сслоун

Перший кредитПовторний кредит
Сума від 400 до 4000 гривень від 400 до 15000 гривень
Срок від 5 до 29 днів від 5 до 29 днів
Ставка 0.01% 1.33%
Вік від 20 до 65 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн
Залишити відгук про Ccloan.ua

Контакти Ccloan - Сслоун


Адреса: 01024, місто Київ, вул. Басейна буд.6
Телефон: 0 800 75 0027
Email: help@ccloan.com.ua
Офіційний сайт: ccloan.ua

На сьогоднішній день сфера мікрокредитування є затребуваною і перспективної не тільки на території України. Товариство з обмеженою відповідальністю «СС Лоун» презентує на фінансовому ринку України компанію CCloan | ССЛоун. Серед ряду організацій подібного сектора вона виділяється тим, що має свої представництва в Казахстані і Грузії, працює за міжнародними стандартами.

Швидкий займ на карту в МФО Ccloan

Компанія "СС Лоун" є популярною фінансовою організацією, що працює в столиці України, а також деяких країнах ближнього зарубіжжя. Під егідою організації здійснюється діяльність з надання мікрокредитів за допомогою онлайн-сервісу Ccloan.ua. Тут пропонується оформити позику на наступний умовах:

 • Доступна сума: 400 - 3000 грн. (Або 10000 грн. Для постійних клієнтів).
 • Строк: 5 - 29 днів.

Перед тим, як приступити до оформлення заявки, на ресурсі можна скористатися зручним онлайн-калькулятором, який дозволить розрахувати термін погашення по відношенню до потрібного кількості позикових коштів. Кожен наступний раз звернення дозволить позичальнику вибирати велику суму.

Особливості роботи фінансової організації:

CCloan | ССЛоун представляє клієнтам просту і зручну послугу Онлайн кредитування - отримання позики до десяти тисяч гривень за спрощеною схемою. Нею можуть скористатися всі бажаючі, оформивши позику на термін від п'яти до тридцяти днів. Протягом нетривалого часу на розрахунковий рахунок або банківську карту надійде потрібна сума. Дана послуга істотно заощаджує час позичальника і допомагає вирішити грошовий питання не звертаючись за допомогою до друзів, знайомих або родичів.

Пріоритети CCloan | ССЛоун:

 • Низька процентна ставка;
 • Швидкий розгляд заявок, реєстрація та оформлення без довідок про доходи, застави та поручителів;
 • Запропонована сума Онлайн кредиту становить від чотирьохсот до десяти тисяч гривень;
 • Припустимо оформлення позики з поганою кредитною історією;
 • Дострокове погашення позики з оплатою відсотків тільки за дні користування;
 • Можливість зміна терміну виплати по кредиту в більшу сторону;
 • Захист персональних даних позичальника та прозорі послуги кредитування.

Умови та вимоги для отримання Онлайн кредиту:

 1. Запропонована сума може варіюватися від 400 до 10000 гривень, але початкова сума позики не може перевищувати 3000 гривень;
 2. Новим клієнтам CCloan | ССЛоун пропонує денну ставку в 0,01%. При вторинному зверненні процентна ставка складе 1,33%;
 3. Пропоновані терміни кредитування від п'яти до двадцяти дев'яти днів;
 4. Компанія встановлює вікові обмеження для позичальників. Скористатися послугою Онлайн кредит можуть клієнти від двадцяти до шістдесяти п'яти років;
 5. У разі необхідності CCloan | ССЛоун пропонує зміна терміну виплати по кредиту в більшу сторону. Пролонгація можлива на термін до двадцяти дев'яти днів;
 6. Онлайн кредитуванням можуть скористатися всі жителі України мають реєстрацію. Обмеження стосуються тимчасово окупованій території Криму і зони АТО.
 7. Для оформлення потребують з'єднання з Інтернетом і електронна пошта, а також наявність паспорта, ідентифікаційного номера платника податків, банківської картки та мобільного телефону.

Хто може оформити кредит в СС Лоун?

Оформляти кредити в мікрофінансових організаціях набагато простіше, ніж в банках. Тут існує мінімальний перелік вимог до клієнтів, які обгрунтовані політикою компанії або законодавством України. Отримати гроші в борг у ССloan можна отримати, за умови наступних вимог:

 • Наявність паспорта Українця.
 • Наявність ідентифікаційного номера.
 • Вільний доступ до інтернету.
 • Банківська карти українського банку, зареєстрована саме на позичальника.
 • Мобільний номер телефону.
 • Вік позичальника - від 20 до 65 років.

Переваги та особливості ССloan

Оформити кредит на банківську карту від ССloan онлайн можна на сайті компанії, процедура досить швидка і зрозуміла, проте в будь-якій організації є свої особливості і переваги, які помітні при співробітництві. "Сісілоун" відрізняється на ринку наступними позитивними моментами:

 • Сервіс приймає заявки на кредит цілодобово;
 • Працює гаряча лінія, по якій завжди можна отримати допомогу від співробітників компанії;
 • Дуже швидко розглядаються заявки - не більше десяти хвилин;
 • Проста і швидка реєстрація на сайті;
 • Немає необхідності шукати поручителів або надавати заставу для отримання позики;
 • Для всіх клієнтів доступна пролонгація позики необмежену кількість разів;
 • Щоб отримати кредит на банківську карту, немає необхідності виходити з дому або офісу;
 • Сплатити борг можна будь-яким зручним способом - компанія пропонує кілька варіантів погашення кредиту;
 • Регулярно проводяться акції, які дозволяють взяти гроші в борг на більш вигідних умовах;
 • В організації окрему увагу приділяють безпеці каналів передачі даних, тому клієнти можуть бути спокійні за збереження особистої інформації.

Якщо ви прийняли рішення про співпрацю з компанією ССloan, то необхідно знати і деякі особливості роботи сервісу:

Незважаючи на те, що заявки приймаються цілодобово. розглядаються вони тільки під час роботи офісу;
Для нових клієнтів є обмеження по сумі кредиту - 3 тисячі гривень;
Не допускайте прострочення - для боржників високі відсотки і жорсткі умови.

Ставка по кредиту CCloan | ССЛоун:

 • Початковий кредит можна оформити на суму до 3 000 гривень під 0,01% на 9 днів. В цьому випадку сума виплати складе - 3008,7 гривень;
 • За допомогою «кредитного калькулятора» можливо прорахувати відсотки за користування по потрібної вам сумі кредиту. Для цього скористайтеся кредитної лінійкою. Виставте суму позики і передбачувані терміни. Система автоматично виведе на екран інформацію.

Погашення мікропозик від фінансової компанії CCloan | ССЛоун:

Погасити займ можливо будь-яким зручним способом. Можна скористатися платіжною системою Platon, здійснити оплату карткою Visa або MasterCard через «Особистий кабінет» позичальника, використовувати платіжний термінал iBox або EasyPay, а також за реквізитами на розрахунковий рахунок ТОВ.

Коли приймається рішення про те, щоб позичити гроші у банку, важливо розуміти - договірні зобов'язання необхідно виконувати. Тому грамотно оціните свої можливості, адже після закінчення 3-х днів після закінчення договору позичальникові нараховується пеня - 6% від суми без урахування відсотка. Крім цього фінансова компанія піднімає відсоткову ставку, яка складе 3% в день. Інформація про позичальника і сумі заборгованості буде передана в БКІ (бюро кредитних історій). Ситуація, що склалася спричинить за собою відмову при оформленні кредитів в інших фінансових компаніях. CCloan | ССЛоун має право примусово стягнути заборгованість в рамках чинного законодавства України.

Для отримання кредиту онлайн на карту необхідно:

 1. Вибрати на сайті організації «Реєстрація». Заповнити поле «Логін», ввести номер мобільного і дочекатися смс повідомлення з кодом. Ввести його і продовжити реєстрацію далі;
 2. На наступному етапі необхідно внести особисту і контактну інформацію. Звертаємо увагу, що всі запропоновані пункти в переліку обов'язкові для заповнення. Обов'язково зверніть увагу на коректність заповнюваних даних, в разі помилки система не перейде до наступного етапу реєстрації. Підтвердіть свою згоду з правилами видачі кредитних коштів і переходите далі.
 3. Чекайте рішення за розглядом «Заявки». Інформація буде відправлена ​​смс повідомленням на мобільний телефон або email, вказаний на момент реєстрації. Додаткові зауваження містяться в «Особистому кабінеті» позичальника.

Взяти кредит з негативною кредитною історією пропонує CCloan | ССЛоун.

Кредитна історія - це інформація про позичальника, що передається банками в Бюро кредитних історій. У ній відображені відомості про кількість звернень з питань позики, умови отримання, результати погашення заборгованості.
Позитивна кредитна історія - головний критерій для задоволення рішення про видачу коштів. При виконання умов договору та відсутності затримок з виплат, фінансова організація видає кредит під невеликі відсотки. Імовірність отримання фінансової позики буде високою в разі, коли наявні грошові зобов'язання будуть погашені. Ризик позикодавця співвідносимо з кредитною історією позичальника. Чим вона гірша, тим вище ризик компанії. У такому випадку організація пропонує вищий відсоток на мінімальні терміни. Негативна кредитна історія могла сформуватися через численні прострочень платежів. Такі клієнти мають шанс на отримання позики, але на індивідуальних умовах, з обмеженим терміном і підвищеною відсотковою ставкою. У тому випадку, якщо були судові прецеденти, об'єктивна можливість отримати кредит дорівнює нулю.

Промокодом для СС Лоан

У компанії часто проводять різні акції з призами та приємними бонусами. Серед них бувають і спеціальні комбінації, що дозволяють отримати максимально вигідні умови по кредиту - промокодом. Для того щоб бути в курсі останніх новин, підпишіться на розсилку від компанії, так ви будете відразу ж отримувати інформацію про нові акції та розіграші. Також всі оновлення можна знайти на офіційному сайті компанії.

Як виправити кредитну історію:

Зіпсовану кредитну історію можна поліпшити, якщо позичальник доведе факти прострочень і невиплати по позиці, привівши суттєві аргументи і докази. Для видалення з так званого «чорного списку» боржників, пропонуємо звернутися до кредитора за допомогою в реструктуризації боргу. В цьому випадку ви уникнете додаткових відсотків і виплатите заборгованість частинами за певний термін.

Негативні сторони

Незважаючи на численні переваги ресурсу, зверніть увагу:

 • під ставкою 0% мається на увазі ставка 0,01% в день;
 • відповідно до умов договору, власник кредиту має право здійснити передачу інформації про позичальника третім особам, якщо відсутня оплата за позикою;
 • в разі прострочення по кредиту відсоткова ставка буде збільшена до 3% в день без попередження клієнта, що також негативно позначиться на кредитної історії;
 • щоб оформити пролонгацію кредитного договору, необхідно підписати додаткову угоду.

Якщо ви бажаєте об'єктивно оцінити діяльність Ccloan, відгуки клієнтів, представлені на нашому ресурсі, дозволять скласти повноцінну картину.

Більш детальну інформацію щодо сум та строків позики ви можете знайти в договорі в особистому кабінеті Ccloan.Відгуки Ccloan.ua


Додайте Ваш коментар
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар


Рейтинг: 4 з 5Кредити по категоріях
Кредит На Карту
Твої Гроші
до 7000 грн під 1.5%% до 16 днів
E-Cash
до 8000 грн під 0.01% до 30 днів
MoneyVeo
до 10000 грн під 0.01% до 30 днів
БыстроЗайм
до 6000 грн під 0% до 16 днів
Файна Готівка
до 20000 грн під 0.4% до 270 днів
TopCash
до 10000 грн під 1.99% до 30 днів
Monetka
до 3000 грн під 1.5% до 30 днів
ForzaCredit
до 4000 грн під 0.01% до 30 днів
Prostopozika
до 30000 грн під 1% до 420 днів
Crediton.org.ua
до 3000 грн під 1.9% до 29 днів
Качай Гроші
до 1000 грн під 0.01% до 30 днів
Credit Kasa
до 7000 грн під 0% до 27 днів
ПростоГроші
до 10000 грн під 2% до 28 днів
SafeZaim
до 15000 грн під 0.01% до 365 днів
AllyCredit
до 10000 грн під 1.9% до 30 днів
Благо
до 5000 грн під 3% до 15 днів
Бізнес Позика
до 50000 грн під 0.8% до 56 днів
OTPbank
до 100000 грн під 10% до 1800 днів
StudentLoan
до 10000 грн під 0% до 30 днів
Mister Cash
до 15000 грн під 0.01% до 30 днів
Cashme
до 2000 грн під 1.75% до 30 днів
Credit UP
до 3500 грн під 1.9% до 30 днів
Forza24
до 4000 грн під 0.01% до 30 днів
CreditLite
до 5000 грн під 1.75% до 30 днів
На Все
до 20000 грн під 1% до 70 днів
Kvadra Assistance
до 100000 грн під 0.01% до 1800 днів
Cashpoint
до 7000 грн під 1.07% до 15 днів
Credit-Pro
до 3000 грн під 0.8% до 30 днів
Quick Money
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
CreditLife
до 10000 грн під 0.01% до 85 днів
Mazilla
до 7000 грн під 0.01% до 30 днів
Groshі247
до 3000 грн під 0.84% до 30 днів
Swizo
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
Позичайко
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
Швидко Гроші
до 5000 грн під 2% до 14 днів
Crediton.ua
до 2000 грн під 1.62% до 28 днів
AmoCredit
до 3200 грн під 1.7% до 30 днів
KLT Credit
до 2500 грн під 0.81% до 30 днів
iCredit
до 30000 грн під 0.43% до 252 днів
MegaGroshi
до 14950 грн під 1.8% до 27 днів
Sloncredit
до 20000 грн під 0.54% до 365 днів
Cat Credit
до 3000 грн під 1.91% до 30 днів
MyCredit
до 6000 грн під 0.01% до 30 днів
Вендор Финанс
до 5000 грн під 2% до 21 днів
Банк Кредит Днепр
до 50000 грн під 0.001% до 1800 днів
CheckMoney
до 4000 грн під 0.01% до 180 днів
iFinаnce
до 5000 грн під 0.75% до 30 днів
KoshelOk
до 2500 грн під 1.62% до 30 днів
E-groshi
до 5000 грн під 0.01% до 31 днів
eCredit
до 1500 грн під 1.9% до 15 днів
Тримай Гроши
до 5000 грн під 1.4-2% до 21 днів
Швидка Готівочка
до 20000 грн під 1.8% до 20 днів
Visame
до 15000 грн під 0.01% до 30 днів
GutFin
до 15000 грн під 1% до 365 днів
Заплатка
до 3000 грн під 1.5% до 20 днів
Gofingo
до 7000 грн під 0.01% до 30 днів
FinX
до 5000 грн під 0.59% до 547 днів
Cash2Go
до 30000 грн під 3.8% до 2160 днів
Швидко Займ
до 3000 грн під 1.7% до 20 днів
Ваша Готівочка
до 7000 грн під 0.01% до 16 днів
Простозайм
до 10000 грн під 0.8% до 84 днів
Кредит Кафе
до 7000 грн під 2% до 14 днів
Alex Credit
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
SmartiWay
до 3000 грн під 1.15% до 30 днів
KF UA
до 4000 грн під 0.01% до 30 днів
Експрес Финанс
до 50000 грн під 0.75% до 780 днів
Кредит Маркет
до 500000 грн під 0.1% до 1800 днів
Ultracash
до 3000 грн під 1.32% до 30 днів
AutoMoney
до 500000 грн під 2.5% до 810 днів
Море грошей
до 3000 грн під 0.8% до 30 днів
Microcredit
до 5000 грн під 1% до 365 днів
FinHub
до 5000 грн під 0.083% до 30 днів
VeroCash
до 5000 грн під 1.65% до 30 днів
Cly
до 10000 грн під 0.01% до 30 днів
Loany
до 6000 грн під 0% до 356 днів
CreditNice
до 20000 грн під 0.01% до 365 днів
Грошик
до 3000 грн під 1.7% до 10 днів
Шерман
до 4000 грн під 0.05% до 30 днів
Well Credit
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
CreditOk
до 100000 грн під 0.01% до 365 днів
Money4You
до 5000 грн під 0.01% до 30 днів
KreditRadar
до 50000 грн під 0.01% до 365 днів
Швидка Позика
до 5000 грн під 1.75% до 14 днів
Money Boom
до 4000 грн під 1.75% до 30 днів
Krediten
до 7000 грн під 0.01% до 30 днів
FlashCash
до 5000 грн під 0.01% до 28 днів
Paypong
до 2000 грн під 1% до 30 днів
Pozika.com.ua
до 5000 грн під 2% до 21 днів
Манигусь
до 15000 грн під 0.01% до 30 днів
Uacash
до 1500 грн під 1.9% до 15 днів
УкрПозика
до 15000 грн під 0% до 30 днів
Monto
до 5000 грн під 1.8% до 30 днів
Cashberry
до 5000 грн під 1.5% до 30 днів
Сенс Кредит
до 30000 грн під 0.5% до 420 днів
VistaCredit
до 100000 грн під 0.01% до 365 днів
Ccloan.ua
до 4000 грн під 0.01% до 29 днів
Gloriafin
до 3000 грн під 1.8% до 29 днів
Капуста У Кишені
до 3000 грн під 2% до 30 днів
ZenCredit
до 5000 грн під 0.01% до 30 днів
Credit 365
до 3000 грн під 0.74% до 30 днів
TheCredit
до 3000 грн під 1.8% до 30 днів
PityPay
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
Гроші Всім
до 3000 грн під 1.9% до 29 днів
Credit7
до 7000 грн під 0.95% до 30 днів
Cashmash
до 1500 грн під 1.33% до 15 днів
Creditplus
до 10000 грн під 0.01% до 30 днів
Miloan
до 12000 грн під 0.01% до 30 днів
Microcash
до 4000 грн під 1.2% до 30 днів
CreditCash
до 100000 грн під 0.5% до 1800 днів
My Wallet
до 5000 грн під 0.9% до 30 днів
ForwardBank
до 100000 грн під 3.99% до 1080 днів
MoneyShop
до 5000 грн під 1.7% до 30 днів
Sos Credit
до 3000 грн під 0.99% до 30 днів
Money24
до 3000 грн під 1% до 30 днів
Центро Кредит
до 15000 грн під 1.65% до 14 днів
Bestcredit
до 10000 грн під 1.9% до 90 днів
Cashinsky
до 7000 грн під 0.01% до 30 днів
CashUP
до 8000 грн під 1.7% до 30 днів
Pozichka
до 4000 грн під 1.75% до 30 днів
Topcredit
до 3000 грн під 1.9% до 29 днів
Dinero
до 15000 грн під 0% до 30 днів
Кредитный Супермаркет
до 200000 грн під 0.01% до 365 днів
Mister Money
до 5000 грн під 0.01% до 30 днів
Глобал кредит
до 10000 грн під 0.01% до 14 днів
SmartCredit
до 10000 грн під 2% до 15 днів
Cash24
до 5000 грн під 2% до 21 днів
Binixo
до 15000 грн під 2% до 30 днів
O Credit
до 10000 грн під 1.8% до 30 днів
Credisimo
до 7000 грн під 0.01% до 30 днів
ZeCredit
до 7000 грн під 0.01% до 14 днів
Ощад Каса
до 50000 грн під 0.4% до 356 днів
Mo Cash
до 500000 грн під 0.006% до 540 днів
Wow Credit
до 1500 грн під 1.9% до 15 днів
Cashyou
до 2000 грн під 0.1% до 30 днів
Євро Гроші
до 3000 грн під 1.9% до 30 днів
ФКС
до 15000 грн під 1.18% до 29 днів
Нові Кредити
до 3000 грн під 1.7% до 30 днів