GloriaFin - Глорія Фін: огляд МФО та особистого кабінету, відгуки, промокод, акції.

Умови для отримання кредиту GloriaFin - Глорія Фін

Перший кредитПовторний кредит
Сума від 1000 до 3000 гривень від 1000 до 10000 гривень
Срок від 10 до 29 днів від 10 до 29 днів
Ставка 1.66% 1.66%
Вік від 18 до 70 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Контакти GloriaFin - Глорія Фін


Офіційний сайт: gloriafin.com

Компанія «GlоriaFin» - досить молода фінансова організація, яка з'явилася на ринку трохи більше року тому. Тут можна оформити кредит онлайн, достатньо заповнити реєстраційну форму, вказати свою банківську карту і дані, після чого протягом декількох хвилин ви отримаєте відповідь на свій запит. У «GlоriaFin» можна оформити позику на термін від десяти до двадцяти дев'яти днів. Про те, на яких умовах можна взяти кредит на банківську карту «Глорія Фін» ми розповімо докладно в подальшому матеріалі. Відгуки про GlоriaFin: читати або залишити свій.

Детальна інформація про кредити в «GlоriaFin»

Зараз існує дуже багато мікрофінансових компаній, які активно пропонують свої послуги, проводять акції та розіграші з метою привернути клієнтів. Саме тому складно однозначно вибрати фінансового партнера, необхідно ознайомитися з принципами роботи компанії, умовами кредитування, допустимими розмірами позик і термінами. Відгуки людей про «Глорія Фін» говорять про професіоналізм, надійності і стабільності організації, незважаючи на те, що з'явилася вона зовсім недавно.

Процентна ставка

Якщо ви вирішили оформити кредит, то напевно розумієте, що відсотки доведеться платити в будь-якому випадку. У мікрофінансових організаціях процентні ставки завжди вище, ніж в банках, але зате ви можете отримати гроші протягом півгодини, і вам немає необхідності залишати свій будинок або офіс для того, щоб взяти кредит. У компанії «Glоria Fin» процентна ставка становить 1,8%, причому вона є єдиною, як для нових клієнтів, так і для тих, хто оформляє повторний кредит. На головній сторінці сайту представлений зручний калькулятор, який допоможе вам вибрати суму і термін позики.

За допомогою індикаторів необхідно вказати, на скільки ви хочете оформити кредит, і через скільки днів готові будете його погасити. У правій стороні відображається інформація по позиці, яку необхідно уважно вивчити. Ви зможете побачити кінцеву суму, яку потрібно буде внести, з урахуванням відсотків, а так же крайній термін погашення боргу.

Хто може отримати кредит онлайн в «GlоriaFin»

У кожній фінансової організації є певні вимоги до позичальників. Якщо в банках це досить жорсткі умови, то в мікрофінансових компаній набагато лояльніше здійснюється відбір клієнтів. Але все ж є деякі умови і тут, наприклад, для того щоб отримати позику в «Глорія Фін», необхідно:

 • Бути повнолітнім;
 • Проживати на території України;
 • Мати активну карту українського банку;
 • Мати ідентифікаційний номер і посвідчення громадянина України.

Якщо ви відповідаєте цим вимогам, то у вас є всі шанси на отримання фінансової допомоги від компанії «GlоriaFin». Вам не знадобитися довідка про доходи, офіційне працевлаштування, або заставу - досить лише вищевказаних умов.

Переваги та особливості роботи «Глорія Фін»

Працюючи не перший рік, Глорія Фін може запропонувати оптимальне рішення по отриманню короткострокової позики на карту новим і постійним клієнтам. Взяти тут невелику позику за двома документами простіше, ніж позичити готівкові у сусідів родичів і друзів. Не потрібно ставити нікого до відома, що у вас є тимчасові труднощі з фінансами, вислуховувати лекції про економію грошей. Досить витратити чверть години вільного часу, щоб швидко отримати кошти, які можна витратити на будь-які потреби. Однак є й інші переваги звернення саме в цю кредитну організацію:

 • можливість оформити позику на карту з 18 років без поручителів, згоди родичів і постійної роботи
 • беззаставне кредитування, що дозволяє мінімізувати витрати на отримання позики;
 • оформлення позики онлайн на карту з незадовільною кредитною історією
 • персональний підхід до кожного клієнта, що дає можливість отримати позику клієнтів, які проштрафилися
 • оперативний розгляд клієнтських заявок за рахунок використання спеціальної скорингової програми
 • цікаві програми лояльності для постійних клієнтів;
 • можливість зменшити переплату за рахунок використання промокодом Gloriafin
 • цілодобова доступність до екстреної фінансової допомоги
 • відсутність необхідності перейматися збором довідок про достаток
 • високий ступінь захисту персональних даних клієнта
 • чітке дотримання всіх норм чинного законодавства України в банківській сфері
 • чемний персонал, готовий люб'язно відповісти на всі питання, що цікавлять
 • можливість дострокового погашення боргових зобов'язань без штрафних санкцій

Кредиты от ГлорияФин

Одним з недоліків фінансової компанії Gloriafin є високий відсоток за користування позиковими засобами. Комісія нараховується щодня. Крім цього, клієнт нічого не переплачує. Компанія пропонує прозорі умови кредитування. Досить скористатися спеціальним онлайн калькулятором, який розташований на офіційному сайті Gloriafin, щоб дізнатися розмір своєї переплати до останньої гривні. Будь-які страховки і додаткові комісії не передбачаються. Також можна зменшити розмір своєї переплати, якщо скористатися спеціальним промокодом ФК Глорія.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Компанія «Глорія Фін» має ліцензію та свідоцтво, які дозволяють їй вести фінансову діяльність на території країни. Вся процедура оформлення та видачі кредитів - повністю узаконена і схвалена, чому є документальне підтвердження. З огляду на те, що організація досить молода, вона ще не встигла обзавестися нагородами, проте напевно в найближчому майбутньому це зміниться.

Як взяти кредит онлайн в «GlоriaFin»

Далеко не всім громадянам зрозуміла процедура оформлення позики через інтернет. Деякі все ще не вірять в те, що можна не виходячи з дому, отримати кредит, і для цього не треба стояти в чергах, збирати безліч документів, і днями чекати рішення. Мікрофінансові організації - це альтернатива банкам для тих, кому гроші потрібні терміново, але не на тривалий термін. Для того щоб процедура оформлення позики онлайн стала більш зрозуміло і доступною, пропонуємо вам ознайомитися з докладним керівництвом, створеним на прикладі позики в «Глорія Фін»

Покрокова інструкція отримання кредиту онлайн в «GlоriaFin»

 • Процедура починається з того, що ви вибираєте суму кредиту, а так же термін, на який ви хочете отримати гроші. Тут максимальний термін - 29 днів, мінімальний - 10 днів. Що стосується суми, то максимум, що вам запропонують співробітники «Глорія Фін» - 10 000 грн., А мінімум - 3 000г грн. Перш ніж натискати кнопку «Отримати кредит», уважно вивчити інформацію в правій частині калькулятора - чи зможете ви погасити кредит до зазначеної дати, і чи влаштовує вас сума погашення, разом з відсотками;
 • Вам необхідно заповнити першу анкету - вкажіть основні дані про себе, в тому числі номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. Прочитайте інформацію про згоду на використання зазначених вами відомостей, і натисніть кнопку «Відправити»;
 • Вам необхідно придумати пароль для свого облікового запису, після того, як введете комбінацію і підтвердіть її, натисніть кнопку «Реєстрація». На вашу електронну поштову скриньку буде відправлено лист, відкрийте його і перейдіть за посиланням, натиснувши кнопку «Підтвердити адресу електронної пошти»;
 • Повторно введіть пароль - і ви зайдете в ваш власний особистий кабінет. Тепер знову потрібно вказати суму на кредитному калькуляторі, і натиснути кнопку «Отримати кредит»;
 • Заповнюємо анкету з докладним зазначенням інформації про себе. Чи не пропускайте поля, уважно вносите дані, і, слідуючи підказкам, послідовно виконуйте дії. Тут досить проста анкета, на її заповнення не втече багато часу;
 • Тепер прийшов час вказати і верифікувати ту банківську карту. На яку ви хочете отримати фінансову допомогу. Для цього вам необхідно внести всю інформацію про карту, і система заблокує невелику суму на вашому рахунку, яку через кілька хвилин поверне назад. Це необхідно для того, щоб прив'язати картку до вашого аккаунту;
 • Тепер залишається тільки чекати рішення, це не займе більше п'ятнадцяти хвилин.

Отримано відмову - чому не видали кредит на картку

Хоч умови для видачі кредитів в мікрофінансових організаціях досить лояльні, іноді все ж клієнти стикаються з відмовою системи. Тоді виникає питання, чим це обумовлено, адже багато громадян, яким не видали позику, мають прекрасну кредитну історію або взагалі вперше беруть гроші в борг. Розглянемо основні причини відмови від видачі фінансової допомоги в «Глорія Фін».

 • У вас є прострочення по кредиту, можливо, ви числитеся в боржниках у інших фінансових організаціях;
  Ви недавно оплатили один кредит, і відразу хочете взяти гроші в борг знову. Система могла не встигнути оновити дані, тому ви все ще були сприйняті як боржника. Почекайте деякий час, або зателефонуйте в кредитне бюро, і поясніть ситуацію;
 • При введенні даних ви допустили помилку. Будь-яка помилка або невірна літера в анкеті буде сприйнята системою, як спроба представити неправдиву інформацію про себе. Уважно перевіряйте всі дані, які ви вказуєте при заповненні онлайн форми
 • Помилка при верифікації карти. Перед тим, як оформити кредит в «GlоriaFin», перевірте термін дії своєї картки, можливо, він вже закінчився. Так само дізнайтеся стан свого рахунку, якщо на балансі менше однієї гривні, то картці не буде верифицирована.
 • Уважно вказуйте номер карти і всю інформацію про неї.

Промокодом для «GlоriaFin»

Компанія «Глорія Фін» поки не впровадила використання промокодом в свою роботу, однак постійно функціонують інші пропозиції для клієнтів організації. Наприклад, програма лояльності для постійних позичальників, акції, приурочені до свят, і деякі інші заходи. Інформація про програми буде приходити на ваш електронний ящик, який ви вказали при реєстрації. Так само можна дивитися інформацію на сайті, у вкладці «Акції».

Відгуки про Gloriafin

Відгуки про ФК Глорія різні. Одні клієнти висловлюють подяку за оперативність видачі коштів і лояльність. Інші хвалять компанію за прозорі умови кредитування. Велика частина негативних відгуків про Gloriafin пов'язана з високими процентними ставками.

Ви також можете залишити свої рекомендації з приводу варто співпрацювати з даними кредитором або краще зовсім не звертатися до нього за позикою. Ваш відгук обов'язково буде опублікований і допоможе іншим клієнтам зробити правильний вибір.
Відгуки Gloriafin


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар


Рейтинг: 5 з 5Кредити по категоріях
Кредит На Карту
Monetka
до 3000 грн під 1.5% до 30 днів
Банк Кредит Днепр
до 50000 грн під 0.001% до 1800 днів
На Все
до 20000 грн під 1% до 70 днів
Krediten
до 7000 грн під 0.01% до 30 днів
Microcredit
до 5000 грн під 1% до 365 днів
CreditOk
до 100000 грн під 0.01% до 365 днів
Cash24
до 5000 грн під 2% до 21 днів
Ощад Каса
до 50000 грн під 0.4% до 356 днів
CashUP
до 8000 грн під 1.7% до 30 днів
Groshі247
до 3000 грн під 0.84% до 30 днів
iCredit
до 30000 грн під 0.43% до 252 днів
БыстроЗайм
до 6000 грн під 0% до 16 днів
E-groshi
до 5000 грн під 0.01% до 31 днів
CreditNice
до 20000 грн під 0.01% до 365 днів
E-Cash
до 8000 грн під 0.01% до 30 днів
GutFin
до 15000 грн під 1% до 365 днів
AutoMoney
до 500000 грн під 2.5% до 810 днів
SmartCredit
до 10000 грн під 2% до 15 днів
Шерман
до 4000 грн під 0.05% до 30 днів
Mister Money
до 5000 грн під 1.9% до 30 днів
Money24
до 3000 грн під 1% до 30 днів
Кредитный Супермаркет
до 200000 грн під 0.01% до 365 днів
MoneyVeo
до 10000 грн під 0.5% до 30 днів
Credit Kasa
до 7000 грн під 0% до 27 днів
Credit 365
до 3000 грн під 0.74% до 30 днів
УкрПозика
до 15000 грн під 0% до 30 днів
StudentLoan
до 10000 грн під 0% до 30 днів
VeroCash
до 5000 грн під 1.65% до 30 днів
Швидка Позика
до 5000 грн під 1.75% до 14 днів
Credit UP
до 3500 грн під 1.9% до 30 днів
Сенс Кредит
до 30000 грн під 0.5% до 420 днів
Швидко Деньги
до 500000 грн під 0.01% до 365 днів
Кредит Кафе
до 7000 грн під 2% до 14 днів
VistaCredit
до 100000 грн під 0.01% до 365 днів
Microcash
до 4000 грн під 1.2% до 30 днів
ZenCredit
до 5000 грн під 0.01% до 30 днів
Loany
до 6000 грн під 0% до 356 днів
Money Boom
до 4000 грн під 1.75% до 30 днів
AmoCredit
до 3200 грн під 1.7% до 30 днів
Експрес Финанс
до 50000 грн під 0.75% до 780 днів
Well Credit
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
FinX
до 5000 грн під 0.8% до 547 днів
ФКС
до 15000 грн під 1.18% до 29 днів
Грошик
до 3000 грн під 1.7% до 10 днів
Євро Гроші
до 3000 грн під 1.9% до 30 днів
Forza24
до 4000 грн під 0.01% до 30 днів
Paypong
до 2000 грн під 1% до 30 днів
Crediton.ua
до 2000 грн під 1.62% до 28 днів
Швидка Готівочка
до 20000 грн під 1.8% до 20 днів
Mazilla
до 7000 грн під 0.01% до 30 днів
ForwardBank
до 100000 грн під 3.99% до 1080 днів
Miloan
до 12000 грн під 0.01% до 30 днів
Credisimo
до 7000 грн під 0.01% до 30 днів
Швидко Займ
до 3000 грн під 1.7% до 20 днів
Благо
до 5000 грн під 3% до 15 днів
Uacash
до 1500 грн під 1.9% до 15 днів
Cashpoint
до 5000 грн під 1.9% до 15 днів
Babules
до 20000 грн під 0% до 365 днів
Cashberry
до 5000 грн під 1.5% до 30 днів
Topcredit
до 3000 грн під 1.9% до 29 днів
Файна Готівка
до 20000 грн під 0.4% до 270 днів
Mister Cash
до 15000 грн під 0.01% до 30 днів
Нові Кредити
до 3000 грн під 1.7% до 30 днів
MyCredit
до 6000 грн під 0.01% до 30 днів
Money4You
до 5000 грн під 0.01% до 30 днів
Тримай Гроши
до 5000 грн під 1.4-2% до 21 днів
Binixo
до 15000 грн під 2% до 30 днів
Alex Credit
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
Cat Credit
до 3000 грн під 1.91% до 30 днів
MoneyShop
до 5000 грн під 1.7% до 30 днів
Ccloan.ua
до 4000 грн під 0.5% до 29 днів
Prostopozika
до 30000 грн під 1% до 420 днів
Cly
до 10000 грн під 0.01% до 30 днів
Credit-Pro
до 3000 грн під 0.8% до 30 днів
ПростоГроші
до 10000 грн під 2% до 28 днів
CheckMoney
до 4000 грн під 0.01% до 180 днів
Твої Гроші
до 5000 грн під 0,01% до 30 днів
Кредит Маркет
до 500000 грн під 0.1% до 1800 днів
Sloncredit
до 20000 грн під 0.54% до 365 днів
ZeCredit
до 7000 грн під 0.01% до 14 днів
Вендор Финанс
до 5000 грн під 2% до 21 днів
Глобал кредит
до 10000 грн під 0.5% до 14 днів
TheCredit
до 3000 грн під 1.8% до 30 днів
Visame
до 15000 грн під 0.01% до 30 днів
Gofingo
до 7000 грн під 1.9% до 30 днів
Gloriafin
до 3000 грн під 1.66% до 29 днів
FlashCash
до 5000 грн під 1.7% до 28 днів
OTPbank
до 100000 грн під 10% до 1800 днів
Море грошей
до 3000 грн під 0.8% до 30 днів
iFinаnce
до 5000 грн під 0.75% до 30 днів
Cashmash
до 1500 грн під 1.33% до 15 днів
Позичайко
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
eCredit
до 1500 грн під 1.9% до 15 днів
Crediton.org.ua
до 3000 грн під 1.9% до 29 днів
CreditCash
до 100000 грн під 0.5% до 1800 днів
Monto
до 5000 грн під 1.8% до 30 днів
Cashme
до 2000 грн під 1.75% до 30 днів
Манигусь
до 15000 грн під 0.01% до 30 днів
KF UA
до 4000 грн під 0.01% до 30 днів
FinHub
до 5000 грн під 0.083% до 30 днів
Швидко Гроші
до 5000 грн під 2% до 14 днів
PityPay
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
FinAlliance
до 25000 грн під 0.01% до 365 днів
CreditLife
до 10000 грн під 0.01% до 85 днів
Ultracash
до 3000 грн під 1.32% до 30 днів
KLT Credit
до 2500 грн під 0.81% до 30 днів
Качай Гроші
до 1000 грн під 0.01% до 30 днів
ForzaCredit
до 4000 грн під 0.01% до 30 днів
Cashyou
до 2000 грн під 0.1% до 30 днів
Ваша Готівочка
до 7000 грн під 2% до 16 днів
TopCash
до 10000 грн під 1.99% до 30 днів
SafeZaim
до 15000 грн під 0.01% до 365 днів
Credit7
до 7000 грн під 0.01% до 30 днів
KoshelOk
до 2500 грн під 1.62% до 30 днів
SmartiWay
до 3000 грн під 1.15% до 30 днів
Swizo
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
My Wallet
до 5000 грн під 0.9% до 30 днів
Cash2Go
до 30000 грн під 3.8% до 2160 днів
Dinero
до 15000 грн під 0% до 30 днів
Sos Credit
до 3000 грн під 0.99% до 30 днів
Гроші Всім
до 3000 грн під 1.9% до 29 днів
Pozika.com.ua
до 5000 грн під 2% до 21 днів
Mo Cash
до 500000 грн під 0.006% до 540 днів
AllyCredit
до 10000 грн під 1.9% до 30 днів
Cashinsky
до 10000 грн під 0.01% до 30 днів
O Credit
до 10000 грн під 1.8% до 30 днів
CreditLite
до 5000 грн під 1.75% до 30 днів
Wow Credit
до 1500 грн під 1.9% до 15 днів
KreditRadar
до 50000 грн під 0.01% до 365 днів
Простозайм
до 10000 грн під 0.8% до 84 днів
Бізнес Позика
до 50000 грн під 0.8% до 56 днів
Капуста У Кишені
до 3000 грн під 2% до 30 днів
Bestcredit
до 10000 грн під 1.9% до 90 днів
Заплатка
до 3000 грн під 1.5% до 20 днів
Quick Money
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
Pozichka
до 4000 грн під 1.75% до 65 днів
Центро Кредит
до 15000 грн під 1.65% до 14 днів
Creditplus
до 10000 грн під 0.01% до 30 днів
MegaGroshi
до 14950 грн під 1.8% до 27 днів
Mandarino
до 60000 грн під 0% до 365 днів