KF UA - КФ ЮА - Копнан'йон Финанс: огляд МФО та особистого кабінету, відгуки, промокод, акції.

Умови для отримання кредиту KF UA - КФ ЮА - Копнан'йон Финанс

Перший кредитПовторний кредит
Сума від 500 до 4000 гривень від 500 до 15000 гривень
Срок від 5 до 30 днів від 5 до 180 днів
Ставка 0.01% 1.85%
Вік від 18 до 70 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Контакти KF UA - КФ ЮА - Копнан'йон Финанс


Офіційний сайт: kf.ua

 

Про компанію

KF.UA – мікрофинансова організація, що здійснює свою діяльність у сфері мікропозик. Маючи при цьому мережу з роздрібних відділень з 143 пунктів видачі у 20 регіонах України. Початок діяльності KF.UA приходиться на 2012 рік, через що ця компанія є одним із першопроходьців на вітчизняному ринку кредитів онлайн. Сьогодні тисячі українців користуються послугами Компаньйон Фінанс, маючи надійну опору та помічника в скрутну годину.

Компанія ставить за мету організацію цілодобового процесу видачі кредитів українцям, щоб не залежно від часу доби і дня тижня кожен бажаючий міг розраховувати на допомогу.

Кожен клієнт компанії може, при бажанні, скористатися додатковими послугами у роздрібних відділеннях, а саме: забрати посилку Meest Express, чи оформити різні види страхових послуг.

Мудра сова є символом компанії не просто так. У багатьох культурах – це символ мудрості. Слов’янські племена вірили, що сова допомагає віднайти багатства.

Компаньйон Фінанс швидко видає позики у складних ситуаціях. Кожен може розраховувати на своєчасну грошову допомогу.

Детально про кредити в Компаньйон Фінанс

Маючи загальне уявлення про ринок мікро кредитів України, можна провести невелике дослідження скориставшись порівнянням кредитів онлайн, і побачити, що Компаньйон Фінанс кредитує на досить привабливих умовах. Для тих, хто звернувся до компанії вперше, відсоток сягає 0,01 - це набагато менше, ніж у більшості кредитних установ. Але, якщо Ви вже є клієнтом компанії то відсоток буде більший. Щоб точно дізнатись, скільки Ви переплатите за користування кредитом, скористайтесь кредитним калькулятором на головній сторінці сайту. Після того як буде введено суму і бажаний термін користування позикою, ви отримаєте прорахунок кінцевої суми для сплати майбутнього боргу.

Хто може взяти позику в KF.UA

Якщо Вам відмовила в позиці банківська установа, Вам є повних 18 років і ви громадянин України, можете подавати заявку до KF.UA. Практично кожен повнолітній громадянин має шанс на позику онлайн. Для КФ не важливе Ваше соціальне положення, тут не будуть запитувати про Ваші доходи, ніяких довідок і завдатків, навіть із поганою кредитною історією. Ці обставини не стануть на заваді Компаньйон Фінанс, лояльна політика компанії дає можливість кожному бажаючому покращити своє матеріальне становище. Також важливо мати банківську карту будь-якого діючого банку України.

Переваги кредитів онлайн та їхні особливості

З «Компаньйон Фінанс» співпрацювати вигідно тому що:

 • Злагоджена команда співробітників допоможе вирішити будь-яке питання за декілька хвилин, а гроші ви отримаєте вже через 15 хв на банківську картку.
 • Система безпеки компанії – це окреме питання, що варте уваги. Будьте впевнені, Ваші дані у надійних руках.
 • Можливість подачі заявки 24/7. Оперативна реакція співробітників компанії Вас приємно здивує.
 • Для того щоб закрити прогалину у Вашому бюджеті, не потрібно мати спеціальних довідок чи поручителів.

Звичайно і недоліки теж мають місце:

 • Не вийде отримати гроші, якщо у Вас не має банківської карти чи паспорта.
 • Процентна ставка вище ніж у банківських установах, тому ретельно зважуйте свої можливості і аналізуйте потреби.

На що часто беруть гроші

Будемо відвертими, економічна ситуація в країні не найкраща. Не тільки бюджет України має дефіцит. Багато сімей потребують фінансової допомоги з різних причин. Тому кредити онлайн і набирають такої популярності. Причини брати в борг можуть бути різним. Ось найчастіші з них:

 • На повсякденні потреби. Розрахувати власний бюджет не просто, а в сьогоднішніх умовах, при тотальній нестачі готівки це ще складніше. І щоб похід в магазин не закінчився фіаско, можна звернутись за допомогою в МФО.
 • До зарплати. З самого початку ринок мікрокредитування утворився як можливість отримати гроші до зарплати. Тому не дивно що сьогодні це одна із основних причин звернень до МФО.
 • На оренду житла. Багато українців не мають власної оселі, то ж вимушені орендувати помешкання. Ціни на житло, особливо у столиці, не дешеві і часто ця оплата може стати випробуванням. Багато МФО видають позики під такі потреби.
 • На ремонт. Поламаний автомобіль у таксиста – це відсутність роботи. Тому коли грошей не вистачає, позика допоможе продовжувати заробляти.

Процедура оформлення кредиту в KF.UA

Особливістю оформлення онлайн кредиту в КФ є необхідність мати веб-камеру. Тому перед початком процедури переконайтесь в її працездатності. Також потрібно мати паспорт, код, банківську карту будь-якого діючого банку України та головне - доступ до інтернету.

На головній сторінці сайту КФ ЮА скористайтесь кредитним калькулятором. Після обрання необхідної суми та терміну користування кредитом натисніть «отримати позику».

Наступним кроком буде введення мобільного номеру у відповідне поле. Протягом декількох секунд Ви отримаєте код в смс-повідомленні. Його необхідно ввести в поле, що з’явилось після введення мобільного.

Далі відбувається покрокове заповнення анкети необхідними даними.

 • Ідентифікаційний номер і дату свого народження слід ввести в перші поля що з’явилися. Також під полями поставте риску, про те що ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних.
 • Далі слідує процедура верифікації банківської карти. Компанія повинна переконатися в тому, що ви використовуєте власну карту для подальших операцій.
 • Потім - поля в яких ви вказуєте коротку інформацію про себе.
 • По завершенню анкетування, з’являється поле в яке просять додати копію паспорта та ідентифікаційного коду. Інформацію можна завантажити із власного комп’ютера, чи сфотографувати на веб-камеру необхідні документи.
 • Наступним, найважливішим етапом, є фотографія Вас разом із паспортом біля Вашого обличчя перед веб-камерою.
 • В окремому полі можна залишити свої побажання стосовно майбутньої позики.

Все. Процедура реєстрації добігла кінця. Вам залишається очікувати на рішення від КФ. В процесі очікування можете ознайомитись із особистим кабінетом, в якому можна відслідковувати статус заявки та статус позики при наявності останньої. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс полегшить роботу з кабінетом, навіть не досвідчений користувач ПК зможе освоїти роботу з ним.

З досвіду можна сказати, що обов’язково представники компанії надсилають смс зі статусом заявки та рішенням. Якщо воно прийняте на вашу користь в смс буде сума, яку Ви отримали в борг. Після того, як ви підтвердите наявність банківської карти та перейдете за посиланням що прийшло на Вашу пошту, вказану при реєстрації, угода буде вважатись закритою. Ви отримаєте бажану суму на картку.

Що робити, якщо в кредиті відмовлено

МФО інколи змушені відмовляти своїм клієнтам у видачі позики. Чому це так? Причин може бути багато. Ось основні із них:

 • Користувач некоректно ввів особисті дані. Дані введені не українською мовою вважаються не вірними. При заповненні анкети слід бути дуже уважному.
 • Окреме поле «Додаткова інформація» надає перевагу при прийнятті рішення, адже скорингова система автоматизована, тобто рішення приймається роботом на основі алгоритму.
 • Вичерпано термін дії карти. Потрібно переконатись що картка робоча. В інакшому випадку вказати іншу.
 • Погана роздільна здатність камери завадила зробити якісне фото документів. Перевірте, чи читабельні дані на сфотографованих зображеннях.
 • Якщо ви вперше берете позику, а бажану суму вказали велику. Спробуйте зменшити суму і повторити спробу.
 • Можливо ви нещодавно погасили попередню позику, а в компанії застарілі дані. Спробуйте подати заявку в бюро кредитних історій, можливо ви ще числитесь боржником.

Повернути борг, яким способом краще

«Компаньйон Фінанс» піклується про своїх клієнтів і намагається створити максимально комфортні умови співпраці для своїх клієнтів. Тому існує декілька можливих способів оплати позики.

 • За реквізитами, котрі можна взяти на сайті, можна оплатити у будь якому відділенні будь-якого банку України. Недоліком такого способу є черги та час, протягом якого гроші можуть поступити на рахунок.
 • Оплатити борг можна не встаючи з ліжка. При наявності картки та інтернету, достатньо скористатись зручним функціоналом особистого кабінету KF UA.
 • В одному із більш як 140 відділень по всій Україні Ви можете здійснити необхідну операцію по погашенню боргу.
 • Платежі можна проводити в терміналах по типу АЙБОКС, їхня кількість в містах задовільняє всім потребам.

Що робити, коли не має чим платити

Фінансова скрута може застати раптово. Проте проблема може накопичуватися поступово. Якщо ви заздалегідь плануєте фінанси і прогнозуєте  майбутні труднощі, звертайтесь до МФО за допомогою. У більшості компаній Ви знайдете привабливі умови для співпраці. Якщо ви вже співпрацюєте і відчуваєте що не можете вчасно оплатити всю суму позики, зверніться до менеджерів компанії - вони допоможуть знайти правильне рішення. У КФ ЮА доступна пролонгація договору. Якщо скористатися цією опцією, можна не отримувати штрафних санкцій - лише платити обговорені в договорі відсотки.

Завжди реально оцінюйте свої можливості. Беручи позику, уважно читайте договір, підписавши його, ви погоджуєтесь на всі умови прописані в ньому. Інколи для багатьох деякі умови стають неприємним сюрпризом.

Пролонгація

Для пролонгації кредиту в «Компаньйон Фінанс» достатньо зайти в особистий кабінет. Відзначимо що дана послуга платна, і сума сплати залежить від кількості днів, на які ви хочте відтермінувати платіж.

Компанія KF UA в Україні користується довірою багатьох громадян. Її діяльність лежить в юридично врегульованому полі і відповідає законам України. Якщо ви маєте досвід співпраці із даною МФО, поділіться з ним. Іншим людям цей досвід може бути в пригоді.
Відгуки KF UA


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар


Рейтинг: 5 з 5Кредити по категоріях
Кредит На Карту
Центро Кредит
до 15000 грн під 1.65% до 14 днів
Ощад Каса
до 50000 грн під 0.4% до 356 днів
Prostopozika
до 30000 грн під 1% до 420 днів
CreditOk
до 100000 грн під 0.01% до 365 днів
AmoCredit
до 3200 грн під 1.7% до 30 днів
Alex Credit
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
Groshі247
до 3000 грн під 0.84% до 30 днів
Loany
до 6000 грн під 0% до 356 днів
SmartiWay
до 3000 грн під 1.15% до 30 днів
Binixo
до 15000 грн під 2% до 30 днів
Позичайко
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
Crediton.ua
до 2000 грн під 1.62% до 28 днів
Credit UP
до 3500 грн під 1.9% до 30 днів
УкрПозика
до 15000 грн під 0% до 30 днів
Cashme
до 2000 грн під 1.75% до 30 днів
ПростоГроші
до 10000 грн під 2% до 28 днів
KF UA
до 4000 грн під 0.01% до 30 днів
FinAlliance
до 25000 грн під 0.01% до 365 днів
Cashinsky
до 10000 грн під 0.01% до 30 днів
Cash2Go
до 30000 грн під 3.8% до 2160 днів
Dinero
до 15000 грн під 0% до 30 днів
PityPay
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
Кредит Кафе
до 7000 грн під 2% до 14 днів
Простозайм
до 10000 грн під 0.8% до 84 днів
Microcash
до 4000 грн під 1.2% до 30 днів
Капуста У Кишені
до 3000 грн під 2% до 30 днів
Швидко Гроші
до 5000 грн під 2% до 14 днів
Visame
до 15000 грн під 0.01% до 30 днів
Swizo
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
CreditLite
до 5000 грн під 1.75% до 30 днів
Cashyou
до 2000 грн під 0.1% до 30 днів
Ultracash
до 3000 грн під 1.32% до 30 днів
SmartCredit
до 10000 грн під 2% до 15 днів
Вендор Финанс
до 5000 грн під 2% до 21 днів
AutoMoney
до 500000 грн під 2.5% до 810 днів
Pozika.com.ua
до 5000 грн під 2% до 21 днів
Швидко Деньги
до 500000 грн під 0.01% до 365 днів
Mazilla
до 7000 грн під 0.01% до 30 днів
Money Boom
до 4000 грн під 1.75% до 30 днів
Cat Credit
до 3000 грн під 1.91% до 30 днів
ForwardBank
до 100000 грн під 3.99% до 1080 днів
TopCash
до 10000 грн під 1.99% до 30 днів
Гроші Всім
до 3000 грн під 1.9% до 29 днів
GutFin
до 15000 грн під 1% до 365 днів
Швидка Готівочка
до 20000 грн під 1.8% до 20 днів
Cashpoint
до 5000 грн під 1.9% до 15 днів
Mister Cash
до 15000 грн під 0.01% до 30 днів
FinX
до 5000 грн під 0.8% до 547 днів
Cash24
до 5000 грн під 2% до 21 днів
Кредит Маркет
до 500000 грн під 0.1% до 1800 днів
Monto
до 5000 грн під 1.8% до 30 днів
CashUP
до 8000 грн під 1.7% до 30 днів
Credit 365
до 3000 грн під 0.74% до 30 днів
Forza24
до 4000 грн під 0.01% до 30 днів
Качай Гроші
до 1000 грн під 0.01% до 30 днів
Quick Money
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
TheCredit
до 3000 грн під 1.8% до 30 днів
eCredit
до 1500 грн під 1.9% до 15 днів
Creditplus
до 10000 грн під 0.01% до 30 днів
Ccloan.ua
до 4000 грн під 0.5% до 29 днів
Gloriafin
до 3000 грн під 1.66% до 29 днів
БыстроЗайм
до 6000 грн під 0% до 16 днів
На Все
до 20000 грн під 1% до 70 днів
Microcredit
до 5000 грн під 1% до 365 днів
Манигусь
до 15000 грн під 0.01% до 30 днів
Файна Готівка
до 20000 грн під 0.4% до 270 днів
Bestcredit
до 10000 грн під 1.9% до 90 днів
Бізнес Позика
до 50000 грн під 0.8% до 56 днів
ZeCredit
до 7000 грн під 0.01% до 14 днів
Sos Credit
до 3000 грн під 0.99% до 30 днів
Money4You
до 5000 грн під 0.01% до 30 днів
SafeZaim
до 15000 грн під 0.01% до 365 днів
Topcredit
до 3000 грн під 1.9% до 29 днів
KLT Credit
до 2500 грн під 0.81% до 30 днів
CreditNice
до 20000 грн під 0.01% до 365 днів
Море грошей
до 3000 грн під 0.8% до 30 днів
O Credit
до 10000 грн під 1.8% до 30 днів
Wow Credit
до 1500 грн під 1.9% до 15 днів
Credit7
до 7000 грн під 0.01% до 30 днів
My Wallet
до 5000 грн під 0.9% до 30 днів
FlashCash
до 5000 грн під 1.7% до 28 днів
ZenCredit
до 5000 грн під 0.01% до 30 днів
CreditLife
до 10000 грн під 0.01% до 85 днів
MegaGroshi
до 14950 грн під 1.8% до 27 днів
Credit Kasa
до 7000 грн під 0% до 27 днів
Mo Cash
до 500000 грн під 0.006% до 540 днів
Експрес Финанс
до 50000 грн під 0.75% до 780 днів
FinHub
до 5000 грн під 0.083% до 30 днів
Credit-Pro
до 3000 грн під 0.8% до 30 днів
CreditCash
до 100000 грн під 0.5% до 1800 днів
E-groshi
до 5000 грн під 0.01% до 31 днів
Monetka
до 3000 грн під 1.5% до 30 днів
StudentLoan
до 10000 грн під 0% до 30 днів
Євро Гроші
до 3000 грн під 1.9% до 30 днів
KreditRadar
до 50000 грн під 0.01% до 365 днів
Miloan
до 12000 грн під 0.01% до 30 днів
Швидко Займ
до 3000 грн під 1.7% до 20 днів
Mister Money
до 5000 грн під 1.9% до 30 днів
VeroCash
до 5000 грн під 1.65% до 30 днів
MoneyShop
до 5000 грн під 1.7% до 30 днів
Cashmash
до 1500 грн під 1.33% до 15 днів
Нові Кредити
до 3000 грн під 1.7% до 30 днів
Cly
до 10000 грн під 0.01% до 30 днів
Швидка Позика
до 5000 грн під 1.75% до 14 днів
MyCredit
до 6000 грн під 0.01% до 30 днів
Crediton.org.ua
до 3000 грн під 1.9% до 29 днів
AllyCredit
до 10000 грн під 1.9% до 30 днів
Credisimo
до 7000 грн під 0.01% до 30 днів
KoshelOk
до 2500 грн під 1.62% до 30 днів
Paypong
до 2000 грн під 1% до 30 днів
ФКС
до 15000 грн під 1.18% до 29 днів
Krediten
до 7000 грн під 0.01% до 30 днів
Шерман
до 4000 грн під 0.05% до 30 днів
Gofingo
до 7000 грн під 1.9% до 30 днів
Uacash
до 1500 грн під 1.9% до 15 днів
CheckMoney
до 4000 грн під 0.01% до 180 днів
Babules
до 20000 грн під 0% до 365 днів
Кредитный Супермаркет
до 200000 грн під 0.01% до 365 днів
Sloncredit
до 20000 грн під 0.54% до 365 днів
Well Credit
до 3000 грн під 0.01% до 30 днів
Mandarino
до 60000 грн під 0% до 365 днів
Глобал кредит
до 10000 грн під 0.5% до 14 днів
Заплатка
до 3000 грн під 1.5% до 20 днів
Cashberry
до 5000 грн під 1.5% до 30 днів
iFinаnce
до 5000 грн під 0.75% до 30 днів
E-Cash
до 8000 грн під 0.01% до 30 днів
iCredit
до 30000 грн під 0.43% до 252 днів
Pozichka
до 4000 грн під 1.75% до 65 днів
ForzaCredit
до 4000 грн під 0.01% до 30 днів
Грошик
до 3000 грн під 1.7% до 10 днів
MoneyVeo
до 10000 грн під 0.5% до 30 днів
Твої Гроші
до 5000 грн під 0,01% до 30 днів
Банк Кредит Днепр
до 50000 грн під 0.001% до 1800 днів
Ваша Готівочка
до 7000 грн під 2% до 16 днів
VistaCredit
до 100000 грн під 0.01% до 365 днів
Благо
до 5000 грн під 3% до 15 днів
Сенс Кредит
до 30000 грн під 0.5% до 420 днів
Money24
до 3000 грн під 1% до 30 днів
Тримай Гроши
до 5000 грн під 1.4-2% до 21 днів
OTPbank
до 100000 грн під 10% до 1800 днів